1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

[Xbox 360 Slim] Jakie kupić najlepsze słuchawki tylko do gry Battlefield 3 ??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ppp1990, Grudzień 15, 2012.

1. ppp1990

ppp1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam. Posiadam słuchawki SteelSeries Spectrum 5XB są spoko lecz chciałem kupić jakieś inne z wysokiej półki dedykowane do "xbox 360 slim" aby było można rozmawiać przez mikrofron w czasie gry itp. Myślałem nad jakimiś 7.1. Głównie gram tylko w Battlefield 3 i głównie do tej gry chce kupić jak najlepsze słuchawki. Zależy mi aby były bezprzewodowe aby nic nie podpinać pod pada itp. Jakie słuchawki polecacie ?

Myślałem nad:
    1.MAD CATZ TRITTON WARHEAD 7.1

2.TURTLE BEACH EAR FORCE PX5 7.1

3. Razer Chimaera 5.1

Jeśli polecacie jakieś inne słuchawki (koniecznie z mikrofonem do xbox) to proszę pisać...

Kwota 900zł. Proszę o odpowiedzi.

P.S- jeśli umieściłem temat w złym dziale to proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

2. Lotnik421 Xbox One

3. ppp1990

ppp1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wybrałem MAD CATZ TRITTON WARHEAD 7.1 . Dzisiaj zakupiłem i polecam w 100%. W grze battlefield 3 i dzwięk w słuchawkach 7.1 jest po prostu super :) Temat można zamknąć.

4. kamil90

kamil90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zawoja
    W tych co miałeś wcześniej można było rozmawiać w BF3?

5. ppp1990

ppp1990 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wcześniejsze SteelSeries Spectrum 5XB są dedykowane do xboxa i bez problemu rozmawiasz przez mikrofon w każdej grze itp.

Wczytywanie...

Poleć forum