1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim kilka pytań

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez walion, Grudzień 16, 2010.

1. walion

walion Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jak w temacie mam kilka pytań odnośnie tej konsollki otóż niedawno sprzedałem swoją starą wysłużoną wersję PREMIUM i zastanawiam się nad kupnem slima z pamięcią 4GB moje pytania brzmią:

1.Na co mam zwracać uwagę przy kupnie ?
    2.Czy data wyprodukowania konsoli jest ważna (miesiąc, dzień, rok) ?
    3.Czy każdą Slimkę da się przerobić czy są może jakieś nie do przerobienia ?
    4.Słyszałem (i czytałem :)) że jedyna szansa na przeróbkę na dzień dzisiejszy to wymiana oryginalnego napędu na starszy model czy taka metoda jest bardzo inwazyjna i opłacalna jak to wygląda?
    5.Kiedy i czy w ogóle ma wyjść LT+ na Xbox Slim a jak tak to czy na wszystkie modele z wersji Slim i czy opłaca się czekać (nie wiem taka przeróbka bez podmiany napędu była by pewnie tańsza i normalnie by robiło się flash oryginalnego napędu w slimie)?
    6.Czy w ogóle opłaca się kupować Slimkę jak tak to dlaczego?

*Czy jak wymieniłbym napęd na starszy przerabialny to otwierałby się na przycisk czy normalnie dotykowo?(to pytanie oznaczyłem gwiazdką bo nie jest zbyt mądre ale nie znam odpowiedzi)

Za odpowiedzi na moje pytania i jakieś dodatkowe porady, sugestie i informacje na temat tej konsoli i jej przeróbki nagradzam prostym dziękuje :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    1. Zwracać uwagę na cene zestawu, czy są jakieś gratisy, oraz czy produkcja poniżej października 2010, wtedy nie trafimy nowego napędu.
    2. Wersje slim są te same, tylko wyszedł niedawno hitachi w konsolach.
    3. Każdą można w jakiś sposób przerobić.
    4. Wymiana płytki w napędzie, nie całego napędu. Inwazyjna? No trzeba rozbebeszyć konsole.
    5. Niedługo ;) . Warto poczekać, taniej wyjdzie.
    6. Niektórzy lubią jej wygląd, i wifi. Według mnie lepiej tanej kupić starszą wersje, jasperka jakiegoś.

* Wymiana napędu nie wpływa na otwieranie tacki tzn. obojętnie jaki napęd, otwieranie zawsze będzie.

Pisane na szybko, lece spać.

4. walion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  5. MastaChaZ

MastaChaZ Xbox One Xbox One Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Londyn
    pewnie bedzie dobra , ale pamietaj o tym ze slim 250 GB jest swiecacy a 4GB jest matowy bez srebrnych elementow , moim zdaniem lepszy ten 250 GB ale wiadome ze drozszy

6. Szczymryj

Szczymryj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Matowy lepszy jednak, ale dysk mniejszy. Świecący brudzi się jak gófno.

7. walion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli nie ma 4GB black piano (świecących) dobrze rozumiem ? A co do dysku to chce by tylko save się zmieściły i już :)

8. Szczymryj

Szczymryj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    CHyba nie ma. A jak tylko do Save to 4 GB styknie

9. walion

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam zastanawiam się jeszcze nad kupnem xbox 360 slim i mam jeszcze jedno ostatnie pytanie czy w każdym slimie można wymienić napęd na napęd z lt+ czy są jakieś modele gdzie wymiana napędu jest nie możliwa za odpowiedź z góry dziękuje ^^ i jak zwykle poradami które dotyczyć będą kupna nie pogardzę.

10. Klosik09

Klosik09 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    na save tak... ale na dema lub jakieś dodatki nie...

Więc kupuj slima 250 gb ... mam i Polecam .. jeszcze mam kinecta ale to inna bajka ;)

11. madb

madb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wprowadzaj kogoś w błąd slim 4gb spokojnie pomieści każde demko. Do instalowania gier zawsze można dysk dokupić. Do tego 4gb jest matowy :)

12. saperxd

saperxd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Gdańsk
    szkoda że 4 gb jest matowy bardziej podoba mi się ten świecący z chromowanymi elementami

Wczytywanie...

Poleć forum