1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim, kinect

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fired213, Wrzesień 21, 2014.

1. fired213

fired213 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie, mam xbox'a 360 slim, i chciałbym dokupić do niego używany kinect, orientowałem się w cenach allegro i bez przesyłki najtaniej za 149zł znalazłem, chciałbym Was zapytać, czy idzie gdzieś kupić go taniej ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. prourug

prourug Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kutno, Poland
    To dobra cena, ciężko będzie taniej znaleźć...Najlepiej odpal allegro i posortuj sobie po cenie.

1 osoba to lubi.
  4. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    można taniej, ale już chyba na złomie elektronicznym ;) To jest tanio, przecież on kosztował ponad 400zł zawsze

5. LoKo6264

LoKo6264 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Sunset City
    Oj kolego taniej to znajdziesz na wysypisku śmieci :D. 149 zł to bardzo dobra i tania cena. Jak kilka lat temu chyba, gdy powstał kinect i oglądałem jeszcze Panią Gadżet to mówiła. że cena wynosi 500 zł. Więc zobacz jak bardzo spadła :). Kupuj za tyle śmiało, bo jak taniej znajdziesz to za 148,99 zł :p.

Wczytywanie...

Poleć forum