1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim konsola sie zawiesiła

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez fanatyk22, Kwiecień 27, 2011.

1. fanatyk22

fanatyk22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Grałem w Gears of war 3 beta przez 4 godziny z po 2 godzinie zrobiłem sobie przerwe 30 minut no i kolejne 2 godziny kiedy już odechciało mi się grać wyszedłem podczas meczu i w trakcie wychodzenia konsola sie zawiesiła? Co moze byc nie tak ona przecież nie powinna sie zawieszać a może to normalne tak długo jeszcze nie katowałem jej wsumnie to w meczu byłem 4 godzinie bo na puplic wogóle nie przerywa sie gry moze to jest wina? nie wiem komuś sie juz zdarzało ze slim sie tak zawiesił? To znaczy czarny ekran na TV i nic ?...

2. Lotnik421 Xbox One

3. rafal123_1985

rafal123_1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a moze to wina gry to tylko beta??

4. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    też tak miałem ,beta zwiesza system

5. fanatyk22

fanatyk22 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no tak wyłączyłem ją i włączyłem i było oki wogole dzisiaj mam problemy z livem raz pokazuje market raz nie i do rankingowego nie da sie przypisać graczy jakieś problemy maja... A zawieszenie moze faktycznie to wina gry bo konsole mam 3 miesiące prawie i nic nie miałem problemów z nią.

6. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    no są problemy obczaj sobie Xbox LIVE Status
    ja mam slima już 7 miesiency i nienarzekam

7. banan1996

banan1996 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    No, a prócz tego, że to beta, która zawiesza to jeszcze po multiplayerze. Winny zawieszenia jest soft gry, z hardwarem masz wszystko git.

Wczytywanie...

Poleć forum