1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim + Livebox TP

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mariach, Wrzesień 1, 2010.

1. mariach

mariach Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam! Mam problem z konfiguracją Xboxa S z Liveboxem. A mianowicie miałem problem z połączeniem testowym (kiedy dałem przetestuj połączenie od razu wyskakiwał czerwony X), ale poradziłem sobie z tym problemem wyłączając filtrację adresu MAC czy coś takiego. I teraz jak daje przetestuj połączenie to coś tam testuje i wyskakuje kolejny błąd, żebym dodał adres MAC do konfiguracji Liveboxa i, sprawdził czy DHCP jest włączone (jak wpisuje ipconfig to jest napisane, że mam wyłączone)i czy ogarnia wszystkie adresy w sieci. Co mam robić? Jestem nowicjuszem więc proszę o pomoc! Może ktoś z was ma podobny problem.

2. Lotnik421 Xbox One

3. pirania36

pirania36 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    domu
    jak łączysz? podejrzewam że przez wifi
    w livebox musisz znać hasło do sieci wifi
    kliknąć przycisk od wyszukiwania/połączenia/konfiguracji wifi
    po kliknięciu tego przycisku pod liveboxem zacznie mrugać dioda z wifi
    ten tryb przyznawania wifi bedzie trwal okolo 10 min
    wiec w tym czasie na xboxie musisz połączyć sie z siecia wifi z liveboxa
    podając mu hasło do sieci

4. baton19851

baton19851 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam od tygodni probuje polaczyc X z liveboxem przez wifi. Xbox widzi siec ale juz nie polaczy sie z internetem nawet przez kabel, spedzilem wiele godzin na skonfigurowaniu tych urzadzen to przez xbox.com to przez milion stron www nawet dzwonilem do Tp oni tez gowno wiedza rece opadaja nikt nie moze pomoc. Gdyby ktos znal przyczyne to bede dozgonnie wdzieczny bo jakas przyczyna tej usterki musi gdzies byc.pozdro[/COLOR][/COLOR]

Wczytywanie...

Poleć forum