1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim LT+ 2.0 a ban na live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez M_A_R_I_O_O, Październik 18, 2011.

1. M_A_R_I_O_O

M_A_R_I_O_O Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    szukałem już o tym po necie ale chciałbym się upewnić.
    a wiec czy Flash LT 2.0 jest widziany poprzez microsoft? wyczytałem ze przy tej przeróbce (jak narazie nie grozi ban).
    jakie są skutki bana na live? podobno odstąpili od blokowania instalacji gier na dysku, wiec zblokowany zostanie tylko możliwość grania online?
    oraz jak wygląda ban za nieoryginalny dysk w konsoli.

2. Lotnik421 Xbox One

3. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    raczej bana nie dostaniesz za lt 2.0 .ale skoro forza 4 dodaje flage to jest szansa że te lt jednak nie jest bezpieczne ,więc do czasu pojawiania się softu do tej nagrywarki liteona ,bez której nie da się poprawnie wypalić kopi bym na live na tym nie grał i poczekał.bana za dysk nie dostaniesz mam też nie odorginalny. obecnie ms blokuje tylko dostep do live nic więcej.skutki bana ,że jest nie usuwalny

Wczytywanie...

Poleć forum