1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim Monitor po za zakresem pracy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Sebolk, Styczeń 24, 2012.

1. Sebolk

Sebolk Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zielona Góra
    Witam
    Od razu piszę ,że wiem ,że były takie tematy ale one mi nie pomogły.
    A więc tak ostatnio kupiłem kabel VGA do Xboxa 360 i podłączyłem go do monitora gdzie rozdzielczość zalecana to 1680x1050
    Bardzo się śpieszyłem i zjechałem na sam dół i przez przypadek wybrałem 1920x1080
    No i rozdzielczość się zmieniła i wyskakuje mi komunikat na monitorze ,że jest po za zakresem pracy.Miałem tak kiedyś na PC to na ślepo zmieniłem rozdzielczość.Tutaj jednak nie mogę tego zrobić ponieważ mam Xboxa od kilku dni i jeszcze wszystko ogarniam.
    Co zrobić ? może ktoś by mi mógł podać kolejność klawiszy aby zmienić ustawienia
    Posiadam takiego Dasha jak na tym filmiku

Jak by co próbowałem kombinacje klawiszy RT + Y Niestety nic to nie dało ;(
    Aha i próbowałem użyć tego filmiku do pomocy ale nie pomogło dziwne...

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
Wczytywanie...

Poleć forum