1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim- Napęd.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Oski1919, Wrzesień 3, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Oski1919

Oski1919 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam.
    Otóż interesuje mnie czy w tej wersji konsoli napęd szybko się zajedzie? Jak na razie brak funduszy na oryginalny dysk od MS, no chyba, że PenDriver z 16GB pamięci.
    Hałas nie jest moim wrogiem, gdyż konsolę mam obok PC, który jest naładowany w wentylatory, a internet mam przez sieć Ad Hoc, więc PC i tak będzie tworzyć większy hałas.

I czy mogę odczuć różnicę podczas rozgrywki w załóżmy: "Red Dead Redemption"? Z tego co słyszałem w Grand Theft Auto 4 jest to odczuwalne.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1071
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie szybko, lecz dysk to przyjemność, cisza i spokój szybsze ladowanie gry

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

4. jnr

jnr Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciężko odpowiadać na takie pytania, zwłaszcza, że Slim to dosyć "młoda" konstrukcja (przyrównując ją do większych box'ów) i podejrzewam, że jedynie garstka osób zdążyła swój napęd zajeździć na cacy.

Myślę, że jest to zależne od poziomu rozbudowania takiej gry. Nie zaprzeczysz, że GTA IV zalicza się do tych mocno szczegółowych. Różnica prędkości odczytu pomiędzy czyściutką płytą, a dyskiem twardym jest może minimalna, ale z porysowanymi płytami jest gorzej i dysk się przydaje. Jeśli zależy Ci na oszczędzaniu napędu, dozbieraj kasę i kup 250GB lub dokup dysk do 4GB. Pendrive to raczej słabe rozwiązanie do gier, nadaje się może do save'ów.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum