1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim - nie chce się uruchomić

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez d3mox, Styczeń 19, 2014.

1. d3mox

d3mox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Otóż od wczoraj mam pewien problem z konsolą. Niedawno dorwałem GTA 5 i zacząłem sobie grać. Dwa dni grałem po kilka h i nie było żadnych problemów, następnego dnia uruchomiłem konsolę, pochodziła z 10 minut i sama się wyłączyła. Po wyłączeniu chciałem znów ją uruchomić, ale dochodziło do loga Xbox i znowu się wyłączała, po kilku próbach uruchomienia konsoli teraz nie daje znaku życia. Gdy odpalę konsolę przez wysunięcie tacki, przycisk power lub przez pada to zachowuję się tak samo, na chwile pojawia się zielona lampka na zasilaczu, na chwile zielona dioda na xboxie i zaraz się wyłącza. Nie mam pojęcia co mogło się stać, przez 3 lata prawie konsola działała bez zarzutu, nie była katowana ani nic. Rozmawiałem z supportem Microsoft i powiedziano mi, że na 90% jest to zasilacz. Co o tym myślicie? Dodam, że nie mam nikogo w okolicy, kto miałby Xboxa 360 Slim.

Pozdrawiam

EDIT:

Wersja konsoli to Trinity (Valhalla), MFR date: 2010-06-02

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaki kolor diody na zasilaczu jak się wyłączy konsola ?

4. d3mox

d3mox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ogolnie jezeli jest wylaczona to pomaranczowy kolor, jak na chwile tam załapie to zielony po czym wraca do pomaranczowego koloru.

5. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    Jezeli ma 3 lata to zacznij od odkurzenia w srodku. Jezeli zasilacz nie sygnalizuje czerwonej diody to raczej sprawny. Jezeli odkurzenie nie pomoze to nie kombinuj wiecej i oddaj do serwisu

6. d3mox

d3mox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Serwis tani raczej nie będzie, może znajdę coś w Warszawie, ew. podjade wlasnie do jakiegos serwisu i poprosze o podlaczenie drugiego zasilacza i odpalenie konsoli.

7. kermitos

kermitos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Budowa konsoli przypomina budowę PC. PC jeśli się troszke rozgrzeje i nie ma właściwego chłodzenia się wyłączy, taki jakby system obronny, konsola ma to samo, kolega wyżej dobrze pisze, odkurz konsolę, szczególnie wiatraczki bo jest pewnie niezły syf i nie pracują one tak jak powinny. Spróbuj i powinno być wszystko ok

8. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Udaj się do boby2pc jest kolega właśnie z warszawy.

9. d3mox

d3mox Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zasilacz byl czysciutki, konsole mam wyczyscic tez?

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

10. kermitos

kermitos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak, wyczyść konsolę

Wczytywanie...

Poleć forum