1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim- nie łączy się z padem.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez erwinketa, Maj 6, 2015.

1. erwinketa

erwinketa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem z moją konsolą. Zaczęła "wariować". Na początku sama się włączała, wyłączała podczas grania, wysuwała się również tacka, jakieś 3 dni temu nie włączyła się w ogóle. Podmieniłem zasilacz i nic. Dzisiaj spróbowałem ją włączyć, i o dziwo zaskoczyła (zauważyłem, że nie ma tego charakterystycznego dźwięku podczas wciskania power i wysuwania tacki), ale nie można podłączyć pada. Próbowałem synchronizacji na 2 padach bez skutku. Diody wokół przycisku power na konsoli w ogóle nie świecą. Z góry dzięki za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Wszystko wskazuje na awarię modułu RF

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3223
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Uwalona taśma od panelu przedniego, lub jest ostro zakurzona a co do padów to psuje się moduł RF.

5. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Może panel dotykowy szwankuje, spróbuj go odłączyć konsole włączyć z pada i zobacz czy będzie się coś działo

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

6. erwinketa

erwinketa Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Odłączyłem panel dotykowy, dalej bez zmian. Wyciągnąłem moduł RF można go jakoś sprawdzić, zmierzyć czy dobry ?

7. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    kup nowy raczej 100% że moduł RF walnięty

Wczytywanie...

Poleć forum