1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim nie widzi dysku twardego??

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Ryb, Listopad 1, 2012.

1. Ryb

Ryb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak w temacie. Mój Xbox nie widzi dysku twardego 250gb wbudowanego oryginalnie. Xbox nie był przerabiany ani rozbierany. Nie uzywałem go przez kilka miesiecy a gdy wczoraj go uruchomiłem to nie widział dysku twardego i oprogramowania pod kinect. Nie wiecie może jaki jest tego powód i jak mozna temu zaradzic??

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ryb

Ryb Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Watek nie wazny chcac wyciagnac dysk i sprawdzic czy nie jest uszkodzony zauwazyłem ze ktos mi go za*******ił...

4. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Info Zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum