1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim nie widzi oryginalnego dysku twardego 250GB

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez oranos7, Listopad 7, 2013.

1. oranos7

oranos7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    witajcie.
    Mam dziwny problem, otóż nie wiem z jakiej przyczyny na oryginalnym dysku twardym od slima 250GB zniknęła mi partycja HDDX. Teraz konsole bez RGH nie widzą tego dysku (na RGH działa bez problemu). Probowałem formatowac dysk na konsoli z RGH i wkładac dysk do nieprzerobionej - bez skutku. Utworzyłem nawet partycję HDDX programem pod RGH wg tego tutoriala:
    [TUTORIAL] PRAWIDŁOWA INSTALACJA EMULATORA XBOX1 • Poradniki/Tutoriale • Xbox360iso.pl - Darmowe Gry XBOX360
    Dodatkowo po utworzeniu partycji HDDX sformatowałem dysk w dashu i skopiowałem pliki na obydwie partycje. Niestety konsola bez RGH nadal nie widzi tego dysku nawet po ponownym jego sformatowaniu. Jakieś pomysły??

2. Lotnik421 Xbox One

3. jaszczurka23

jaszczurka23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    83
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    jest niby jakiś karkołomny sposób na przywrócenie takiego dysku żeby był widoczny w konsoli jako orginalny ale zabawa w programach hex edytorach itp plus orginalna kopia plików ss.bin twojego dysku modelu/flashu itd sam mam sytuację w której wykonałem format orginalnego hdd 250 gb hitachi pod pecetem w windowsie i to samo pod rgh widzi bez rgh już nie, ktoś tu na forum pisał że naprawił taki dysk orginalny , w necie jest jakieś info o tym ja jeszcze nie próbowałem tej metody a zwykły hddhackr (sprawdzałem tym) nie zadziała no chyba że masz dysk sklepowy z serii WD
    jakieś info może się przyda
    https://www.xboxmb.com/threads/25061-How-to-Fix-Restore-original-HDD-after-Xplorer-ruins-it

4. oranos7

oranos7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeśli nikt z forumowiczów nie zna jakiegos prostszego sposobu na przywrócenie funkcjonalności dysku to po prostu wrzuce dysk do konsoli z RGH bo na takiej działa idealnie.
    :). A tak na marginesie gdybym wziął inny oryginalny dysk , obydwa podpiął pod pc'ta i wybrał w narzędziu do backupu i przenoszenia danch aby skopiował zawartość z jednego dysku na drugi w opcji sektor po sektorze (idealna kopia, łącznie z sektorami startowymi, botujacymi itd itp) to pomogło by to go ożywić w konsoli bez RGH ??

Wczytywanie...

Poleć forum