1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim nie włącza się

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez michalol89, Maj 2, 2014.

1. michalol89

michalol89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    POLSKA
    Witam mam problem z konsola albowiem włączam ją słychać piknięcie i nie ma obrazu pad się nie chce łączyc ( cały czas miga) a jak włączam konsole padem to konsola się włączy (bez obrazu) ale pad cały czas mruga. Nie ma rrod wentylacja chodzi (raczej sie nie przegrzała) co mu jest ? Wyslac na serwis ?

Wysłane z mojego GT-I9070 przy użyciu Tapatalka

2. Lotnik421 Xbox One

3. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    Poruszaj kablami, sprawdź na innych kablach i innym TV. Jak nie ruszy to serwis.

4. TheOFF

TheOFF V.I.P V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    341
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    UK
    j/w
    Jesli konsolke masz nadal na gwarancji, wysylaj ja do M$.
    Jesli nie - popytaj u naszych forumowych serwisantow. Znajdziesz ich w dziale Uslugi.
    Sa zaufani i znaja sie na rzeczy.

Wczytywanie...

Poleć forum