1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim nowy HDD 250GB stan bardzo dobry plus GRY !!

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez przemek_sbs2k, Maj 15, 2014.

1. przemek_sbs2k

przemek_sbs2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam,
    Na sprzedaż konsola Microsoft XBOX 360 w wersji SLIM. Posiada nowy miesięczny na gwarancji dysk o pojemności 250GB. Konsola w stanie bardzo dobrym. Nieprzerabiana oraz niezbanowana. Konsola nigdy nie miała problemu z przegrzewaniem się czy wyłączaniem. Gry chodzą stabilnie. Niedawno po wymianie past termicznych oraz kompletnym czyszczeniu. Konsola zakupiona przeze mnie pod koniec 2012 roku. Używana w warunkach domowych, niekatowana. Dbałem jak tylko mogłem :) Sprzedaję z grami widocznymi na zdjęciu oraz Assassin Creed 3, Assassin Creed Liberation HD, TombRider 2013 zakupionych w wersji elektronicznej.

W zestaw wchodzi: konsola, zasilacz ,kabel Component-Video, oryginalny pad, zestaw gier, gwarancja na twardziela oraz karton.
    Mogę dorzucić jeszcze jednego pada XBOX Tournament, którego kiedyś kupiłem z aukcji ale nie przypadł mi do gustu (głównie przez bardzo długi kabel).

Cena 550 :)

Przemek.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Cena inaczej kosz, przeczytaj regulamin działu giełda.

Wysłane z mojego P6-U06 przy użyciu Tapatalka

4. przemek_sbs2k

przemek_sbs2k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    sorki juz dodałem :)

Wczytywanie...

Poleć forum