1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim okablowanie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez KaMaZ, Styczeń 13, 2011.

1. KaMaZ

KaMaZ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Siema wszystkim, mam zamiar kupić Xboxa 360 slim 250gb i TV do niego więc moje pytania są następujące:
    a) Jakie gniazda i ile w TV są mi potrzebne żeby podłączyć xboxa?
    b)Jakie kable trzeba i ile mniej więcej kosztują? [w sklepach typu RTV euro agd]
    c)Kiedy slim 250gb stanieje? [oczywiście nie chodzi mi o jakieś ogromne sumy]
    d)[to pytanie trochę odbiega od tematu] kiedy wypuszczą 8 generacje konsol?
    Z góry dziękuje i pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. victhe

victhe Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    a) No najlepiej hdmi kupić, na początku grałem bez, i szczerze mówiąc było okropnie, napisów za nic nie widać. No ale jeśli nie masz kasy na hdmi, albo nie masz tv z wejściem to component.
    b)Component nie wiem ile kosztuje, ale pewnie mało, dostajesz go razem z konsolą. A hdmi zależy od długości, coś 15 - 100 zł.
    c)Czas, im dłużej tym taniej ;) A tak na serio to spróbuj się złapać na jakąś promocje. Ja kupiłem na wietrzeniu magazynów chodź było ciężko, kupowali jak świeże bułki.
    d)Nie wiem, ale myśle że to góra 5 lat. Oczywiście mogę sie mylić.
    Pozdrawiam, i jeśli pomogłem, to kliknij Dziękuję - przy mojej wypowiedzi na dole.

4. lukzmu11

lukzmu11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    1.Przy tych nowych TV jest tyle gniazd ile potrzeba więc tym się nie musisz martwić.
    2.Kup sobie HDMI ok.30zł.
    3.Moim zdaniem czym dużej jest na rynku tym coraz bardziej tanieje.
    4.Moim zdaniem ok.3lata

5. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Cena HDMI nie ma znaczenia, kabel za 10 zł będzie miał taką samą jakość obrazu, co kabel za 100 zł. Jedyną różnicą jest jakość pozłoceń.

Wczytywanie...

Poleć forum