1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim + oryg dysk 250 gb + XBL = gry z xbox 1 nie dzialaja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szalonyfacet, Grudzień 30, 2011.

1. szalonyfacet

szalonyfacet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. przeczytalem mase tematow o odpaleniu gier ze starej konsoli na 360. mam i znam liste kompatybilnosci.
    wiec przejdzmy do tematu:

chcialbym odpalic gierki ze starego xboxa ktore mi zostaly a jest ich kilkanascie (tak znajduja sie na liscie).

mam xbox 360 slim 4gb, dokupilem do niego oryginalny dysk z microsoftu 250 gb (bo dysk byl niezbedny do odpalenia gierek). po wlozeniu dysku chodzi, wykrywa, dziala. wsadzam stara gierke. wyskakuje nazwa i ikonka ze moge wlaczyc. po odpaleniu gierki wyskakuje informacja blad:
    nie mozna uruchomic gry pobierz gre ponownie i na dole adres microsoftu xbox support. tak jest z kazda wlozona gra ze starego xboxa. wedle informacji z netu po wlozeniu gierki do konsoli automatycznie przez xbl powinien pobrac sie emulator ( xbl w tarkcie odpalania gry jest podlaczony i aktywny) i o dziwo nie pobiera sie on tylko wyskakuje wyzej wymieniony blad. w trakcie wielu prob formatowalem dysk i pamiec flash 4gb z poziomu konsoli, czyscilem cache obydwu i dalej nie da sie odpalic tych gierek.

gdzie lezy blad???

Wczytywanie...

Poleć forum