1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim parę pytań od zielonego ;d

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ziutken, Listopad 25, 2010.

1. Ziutken

Ziutken Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań!
    Witam, jestem nowy na tym forum. Dziś kupiłem przez internet Slimkę 250GB z drugim padem i Forza 3 za 1105 zł. Powinno przyjść w sobotę. W związku z tym, że zbierałem na konsolę przez 10 miesięcy to mam parę pytań:

a) Obecnie mam do dyspozycji 2 telewizorki CRT - 14'' i 32'' oraz Monitor LCD 19''. Planuję kupić Leda Sharpa 50''. Więc z tym nasuwa się moje pytanie: Czy teraz podłączając konsole powiedzmy do 32'' to nie muszę używać HDMI? Wydaje mi się, że nie ponieważ TV takiego czegoś nie ma, ale wolę się upewnić.

b) Czy duża będzie różnica gdy podłącze konsolę pod większy ledowy Tv?

c) Jak wygląda sprawa z Xbox Live? Mam obecnie Liveboxa 2Mb, jest to router ale jak go podłączyć i co z kontami na XL? Czy są początkowo jakieś trialowe konta?

d) Ostatnie pytanko: Jakie, w miarę tanie (do 100zł) polecacie tytuły do konsoli?

PROSZĘ MNIE NIE WYZYWAĆ JEŚLI COŚ ŹLE WYRAZIŁEM.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    a) Nie, nie musisz używać HDMI, wystarczy kabel composite(tzw. chinche)
    b)Bardzo duża :) Nie mas co porównywać telewizora CRT do LCD (Lub LED)
    c)Najtaniej przez nieskrosowany kabel ethernet rj-45.
    Są darmowe 3 miesiące Live(na każde nowe konto jest przyznawany jest jeden miesiąc)
    d)Hmm zależy do czego. Singiel czy Multi? Ja od siebie polecam do Multi np. Call of Duty MW (Teraz są bardzo tanie), Call of Duty MW2, bądź Battlefield Bad Company 2. To są jedne z najlepszych gier do Multiplayera.

4. Ziutken

Ziutken Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań!
    Dzięki kolego, powiedz mi jeszcze czy ta kierownica mad catz będzie do forzy i ogółem dobra?

5. Peszek

Peszek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Piekary
    Deep na wszystkie pytania odpowiedział, więc udzielę się tylko w ostatnim :D
    Polecam Ci grę Red Dead Redemption - z Rockstar Games, typowe GTA IV tyle, że jest to western. Gierka ma rozbudowaną fabułę - nawet bardzo, a Multiplayer również miodzio. do Dyspozycji masz CAŁĄ mapę z single, i dużo trybów gry. Jednym z najlepszych wg mnie jest Free Roam - każdy chyba wie o co chodzi :). Ale są też również takie jak Grab the bag - czyli typowy Capture the Flag, tyle że zamiast flagi masz worek, który przewieszasz na ramie, bardzo fajnie to wygląda. Naprawde opcji w tej grze jest multum, poczytaj więcej na wikipedii, lub zobacz recenzję. Pozdro :)

6. Ziutken

Ziutken Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań!
    Dzięki bardzo, wybiorę GTA IV i Red Dead Redemption, wydaje mi się że Rockstar robi najlepsze gry ;D

7. iksboks

iksboks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zależy kto co woli.
    Ja osobiście, jako moje pierwsze gry wybrałem PES 2009 i UFC 2009.
    Właściwie kupiłem xbox'a by grać z przyjaciółmi.

8. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    Tak, można podłączyć tym kablem, lecz podłączanie urządzenia HD do telewizora HD przez kabel SD to ogromna strata jakości obrazu. Gdy przełączyłem się na HDMI, to obraz wyglądał znacznie lepiej.

9. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Pytał się czy do swojego CRT 32" może podłączyć xboxa bez użycia HDMI (Bo jak sam napisał jego CRT nie ma hdmi), więc odpowiedziałem mu że może wykorzystać inny kabel, tj. Composite. W zestawie również jest przejściówka na SCART, tak więc nie będzie problemów z podłączeniem Xboxa do starych TV. Można nawet użyć kabla Component, przełączając na tryb SD.

Wczytywanie...

Poleć forum