1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim pionowo czy poziomo ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez 6unios, Listopad 16, 2010.

1. 6unios

6unios Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wczoraj kupilem sobie x360 slim 250 gb prosze o porade a mianowicie chodzi mi o to w jakiej pozycji ma stac konsola czy w poziomie czy lepiej w pionie ? w jakiej pozycji mniej sie bedzie grzac ,jak sie to ma do ukladow czesci w srodku...w instrukcji uzytkowania pisze ze moze pracowac w pionie i poziomie...z gory dziekuje za odp.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja stawiam w pionowej, bo uważam że właśnie w tej pozycji się mniej grzeje. Jednak to za bardzo chyba nie ma dużego znaczenia.
    PS
    Tylko, że ja mam elite.

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    6unios to jak juz przeczytales ta instrukcje i jest tam napisane ze moze konsola stac i lezec to nie sadzisz chyba ze Cie oszukuja.
    Moze stac albo lezec. Jak wolisz.

5. lkimylpbjq

lkimylpbjq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  6. 290292

290292 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Świecie
    Hmm bardzo trudne pytanie..... Heh a tak bez jaj. W instrukcji wszystko jest napisane. Czytaj ze zrozumieniem i postaw jak Tobie wygodniej.

7. 6unios

6unios Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzieki....chodziło mi o to ktora pozycja slima jest bardziej optymalna, w jakiej pozycji wydajniejsze jest chlodzenie bo np.jak konsola jest w poziomie gram z 1.5 h to spód i pólka na ktorej lezy jest tak garący ze szok , a jak mam w pionie to znowu czesc dolna tez jest gorąca i teraz nie wiem co lepsze , zaraz ktos napisze ze po co sie pytam jak i tak sie grzeje :p no wlaśnie ale napewno jakas pozycja pracy konsoli jest lepsza dla wentylaci , chłodzenia i części w srodku ! pozdrawiam

8. Shakedown

Shakedown Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Wg mnie wazniejsze od postawienia pion/poziom jest samo usytowanie, czy lezy blisko zrodel ciepla (grzejniki, dekodery hdtv(moj jest zawsze ciepły) komponenty kina domowego itp), czy ma zapewnione po kilkanascie cm z kazdej strony wolnej przestrzeni, czy nie lezy we wnęce itp.
    poza tym konsola zawsze bedzie ciepła po min godzinnym graniu.

9. Ba._Ba.

Ba._Ba. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    ZE SKOSA NIE WOLNO!

Pion czy poziom obojętne

10. Vassi

Vassi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    @Ba._Ba.
    Nie zrozumiałeś tej ironii lkimylpbjq.
    Również jestem za skosem, a tak naprawdę to opcja szukaj lub trochę wyobraźni. Nie ma to znaczenia jak stoi czy leży.

11. PYTALSKIosw

PYTALSKIosw Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Ostrów Wielkopolskki
    Siemka!
    Ja mam pionowo i mysle ze to nie ma zasadniczej roznicy chba ze kladziesz go nastole z trzema nogami trzesacego sei jak galareta :p to lepiej niech lezy:D

12. Centek

Centek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Trochę głupie pytanie... rozumiem jakby się pytał ktoś, kto ma falcona czy starszą wersję... o slima raczej nie ma się co martwić mógłbyś nawet ją powiesić w powietrzu na sznurkach i żadnej różnicy by to nie dało...

13. Lolek17

Lolek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
    firma microsoft zrobiła tak że konsola może stać pionowo i poziomo żeby ludziom było łatwiej ustawić konsole w mniejszym i większym obszarze
    myślicie ze firma Microsoft chce wam popsuć konsole czy jak ? jakby się miało coś stać z konsolą to raczej w instrukcji by nie pisało że może stać pionowo i poziomo ...

14. arczi1985

arczi1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    mieście
    Odwieczne pytanie użytkowników, poruszane już miliony razy. Tak jak bylo pisane wczesniej, to bez znaczenia czy lezy poziomo czy stoi pionowo, zapewnij tylko odrobine miejsca na cyrkulacje powietrza. Chyba mozna zamknac, poniewaz offtop sie robi.

15. MaciekPRO

MaciekPRO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Włocławek
    Najlepiej trzymaj ją na rękach!

16. rudy2007

rudy2007 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja polecam do góry nogami ! :)
    A na serio - to bez różnicy, jak ma się zepsuć to się zepsuje i w pionie i w poziomie. :p

17. michal2209

michal2209 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Włóż płytę, poczekaj aż się rozkręci. Wtedy zmień pozycje konsoli kilka razy i zobacz jak jest lepiej...

18. Ba._Ba.

Ba._Ba. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przy włączonej konsoli i kręcącej się płycie NIE POWINNO SIĘ ZMIENIAĆ POŁOŻENIA KONSOLI!

19. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Jak chcesz zniszczyc płyte to możesz ruszać podczas chodzenia płyty, ja tak zrobiłem (przypadkowo ruszyłem szafką, odrobinę) i płyta nadawała się do wywalenia - Xbox Slim, Co do Arcade, miałem chwile pionowo i poziomo. Ale ja jednak wolę teraz gdy konsola leży bo drobne ruszenie biurkiem/szafką i płyta do wywalenia a konsola do czyszczenia :D

20. randnd

randnd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kielce
    Czy stoi czy lezy xbox xhlodzi jak nalezy :)
    A powaznie to moj xkloc przez rok stal poziomo, pozniej rok pionowo(do dzis) - roznicy nie widac.

21. Swirus

Swirus Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Chicago
    Tia... Zależy jeszcze na czym leży ;] Jak szafka Ci się telepie jak cholera, to lepiej go położyć aby nie zniszczyć płyty. No a jeśli miejsce masz odpowiednie to możesz go postawić.

Wczytywanie...

Poleć forum