Xbox 360 slim po "cichej aktualizacji" problem

karzipudz

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam problem. Mam Xbox 360 Slim z wgranym LT 2.0 +.
Próbuję odpalić Battlefield 3 ale wyskakuje komunikat "płyta nie jest obsługiwana".
Dobrze wypalam płyty programem IMG Burn 2.5.6 według instrukcji na forum.
Płyty to dvd+r DL Esperanza 8.5 GB
Mój Dashboard to : 2.0.13604.0
Nagrywarka (w pc): Asus DRW-2014L1T_102
Napęd Xbox: Liteon
Próbowałem już tym programem "360Revolution" i tym "Horizon" . Wgrałem oczywiście odpowiednie pliki z odpowiednim id'em ale wyskakuje komunikat "płyta nie jest obsługiwana"
Proszę o pomoc!!
 

OrangeMan

Użytkownik
Użytkownik
Sprawdzales czy wszystko jest dobrze nagrane ?
 

drzazga78

Użytkownik
Użytkownik
wyczyść CASHE

tu masz szczegółowe obejście dla twojej sytuacji ( chyba ) - gdybyś miał problem z tłumaczeniem pisz: cyt:

The TU/USB temp fix works for BF3. Follow the instructions here: Get your AP2.5/XGD3 backups working again after the silent DAE update.
and use this TU update http://www.fileserve.com/file/yuu9QU...5_00000000.rar as its a difficult one to find. You will need amend the instruction to include deleting the XBL update you had to download (the one that made your disc unrecognizable) on your Memory device following this tree: Hard Drive/Games/Battlefield 3/Battlefield 3 Title Update <--You'll need to delete that EVERY time before you play. Then clear your cache, then log on, start the game, RE-download the XBL title update, and resume play.
 

raflen

Użytkownik
Użytkownik
ja mam taki sam problem gry z ap25 wypalone dobrze bo ida na takiej samej konsoli z LT2.0 naped lite-on nagrane na verbatimach, pamiec podreczna wyczyszczona i aktualizacje wywalone za pomoca klawiszy i tez nie ruszaja, a pod niektore tytuły sprawdziłem wszystkie dostepne TU w sieci :/
chyba tylko pozostanie czekac na LT3.0
 

sirleon

Świeżak
Świeżak
odp

Ja i moj kumpel mamy ten sam problem. Dzialajacy wczesniej battlefield nie dziala. Wywala blad nieobslugiwana plyta :/
 

Papa LOLO

Użytkownik
Użytkownik
A ja gram, poszukaj odpowiedzniego TITLE UPDATE, ja mam ok 160 MB. Wujek google pomorze. Gra mi sie instaluje i przerzucilem TU z pena na dysk. I chodzi bez problemu. Fakt sciagnolem z 3 wersje TU.

Pomorze? Ja to z Mazowsza.
 

Do góry Bottom