1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim po "cichej aktualizacji" problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez karzipudz, Grudzień 3, 2011.

1. karzipudz

karzipudz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam problem. Mam Xbox 360 Slim z wgranym LT 2.0 +.
    Próbuję odpalić Battlefield 3 ale wyskakuje komunikat "płyta nie jest obsługiwana".
    Dobrze wypalam płyty programem IMG Burn 2.5.6 według instrukcji na forum.
    Płyty to dvd+r DL Esperanza 8.5 GB
    Mój Dashboard to : 2.0.13604.0
    Nagrywarka (w pc): Asus DRW-2014L1T_102
    Napęd Xbox: Liteon
    Próbowałem już tym programem "360Revolution" i tym "Horizon" . Wgrałem oczywiście odpowiednie pliki z odpowiednim id'em ale wyskakuje komunikat "płyta nie jest obsługiwana"
    Proszę o pomoc!!

2. Lotnik421 Xbox One

3. OrangeMan

OrangeMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Biestrzykowice
    Sprawdzales czy wszystko jest dobrze nagrane ?

4. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wyczyść CASHE

tu masz szczegółowe obejście dla twojej sytuacji ( chyba ) - gdybyś miał problem z tłumaczeniem pisz: cyt:

The TU/USB temp fix works for BF3. Follow the instructions here: Get your AP2.5/XGD3 backups working again after the silent DAE update.
    and use this TU update http://www.fileserve.com/file/yuu9QU...5_00000000.rar as its a difficult one to find. You will need amend the instruction to include deleting the XBL update you had to download (the one that made your disc unrecognizable) on your Memory device following this tree: Hard Drive/Games/Battlefield 3/Battlefield 3 Title Update <--You'll need to delete that EVERY time before you play. Then clear your cache, then log on, start the game, RE-download the XBL title update, and resume play.

5. raflen

raflen Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    LDZ
    ja mam taki sam problem gry z ap25 wypalone dobrze bo ida na takiej samej konsoli z LT2.0 naped lite-on nagrane na verbatimach, pamiec podreczna wyczyszczona i aktualizacje wywalone za pomoca klawiszy i tez nie ruszaja, a pod niektore tytuły sprawdziłem wszystkie dostepne TU w sieci :/
    chyba tylko pozostanie czekac na LT3.0

6. sirleon

sirleon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    odp

Ja i moj kumpel mamy ten sam problem. Dzialajacy wczesniej battlefield nie dziala. Wywala blad nieobslugiwana plyta :/

7. Papa LOLO

Papa LOLO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łodź
    A ja gram, poszukaj odpowiedzniego TITLE UPDATE, ja mam ok 160 MB. Wujek google pomorze. Gra mi sie instaluje i przerzucilem TU z pena na dysk. I chodzi bez problemu. Fakt sciagnolem z 3 wersje TU.

Pomorze? Ja to z Mazowsza.

Wczytywanie...

Poleć forum