1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim - Podłączanie internetu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Professor Chaos, Styczeń 27, 2013.

1. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Witam.

W najbliższym czasie mam zamiar kupić ową wersję konsoli (patrz tytuł wątku) jednak pojawił się mały problem, który nie wiem jak rozwiązać.
    Konsolę oczywiście chciałbym podłączyć do internetu, a z tego co wyczytałem musiałbym mieć router. Niestety nie posiadam i nie zamierzam kupować.
    Internet mam z Multimedii, zwykły modem Motorola SB5101, z modemu do komputera kablem z końcówką RJ-45.
    Konsolę chciałbym po prostu podpiąć bezpośrednio do tego modemu. Bez potrzeby włączania PC, czy kupowania dodatkowego sprzętu typu router. Pytanie brzmi jak to zrobić?
    Gdzieś czytałem, że wystarczy zwykły kabel, niekrosowany z konsoli do modemu i powinno działać, prawda to? I gdzie ewentualnie taki kabel można dostać? W zwykłym sklepie komputerowym?

Z góry dziękuję za pomoc,

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odłączasz kabel od pc podłączasz do konsoli i wpisujesz ustawienia(mac adres o ile wymagany/ statyczny adres ip o ile taki jest. Lecz router to śmieszne 50zł nic nie trzeba odłączać co idzie nie uszkodzisz w krótkim czasie gniazd.

4. Professor Chaos

Professor Chaos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Tylko, że ja jestem kompletnie zielony w sprawie routera. Nie mam pojęcia co i jak się tam ustawia itd. I w dodatku w sieci widuję, że dużo problemów ludzie mają z tymi urządzeniami.
    Ciągnąc ten temat to jaki konkretnie router? Jak to wszystko potem podłączyć? Co z prędkością łącza gdy PC wyłączony, a konsola włączona?

Wczytywanie...

Poleć forum