1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim: porównanie głośności i szybkości

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez XBoY, Lipiec 17, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. XBoY

XBoY Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  2. Lotnik421 Xbox One

3. mistrzmtb

mistrzmtb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Zielona Gora
    Mi sie wydaje, że x360 slim jest nawet cichszy od ps3 gz.

4. kkey

kkey Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    mistrzmtb zgodzę się z tobą też mi się tak wydaje :) Fajne filmiki porównawcze :)

5. lozo55

lozo55 Użytkownik Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Sulecin, Poland
  6. Outsider

Outsider Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szczecin
    Ciekawe jak będzie z RDoD. Widziałem już 2 filmy na YT z tym błędem.

7. swiatol

swiatol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Z rodem nic nie będzie kupiłem i dostałem 5 lat gwarancji media expert polecam cena 1200zł z dodatkowa gwarancją z 2 letnią gwarancja 999zł .

8. dziend0bry

dziend0bry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Legnica
    skoro mowa o rrodach polecam Wam ten film

YouTube - Broadcast Yourself.

zostane przy moim Jasperku, po zxzx mi jakieś rrododajne urządzonko :]

9. SebeekS

SebeekS Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Ostrowiec Świętokrzyski
    Powiedz mi, dostałeś gwarancje i co ? Dzięki temu rrod nie wyskoczy ?

10. D4Ru73K

D4Ru73K Banned Użytkownik

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Gdzie to porównanie głośności? Bo chyba nie chodzi o tą wiejską muzykę na filmie w tle? Ani o grafikę na której jest napisane, że napęd pracuje ciszej. Napęd jest szybszy, bo zarówno gry jak i dash uruchamiają się szybciej, ale jeśli to ma być 'noise comparison' to chyba XboY filmy Ci się pomyliły. Równie dobrze na tym filmie gość mógł pokazać kawałek gameplaya i wrzucić grafikę na której napisane byłoby 'AA x8' Wy byście tego nie zauważyli, a w necie ludzie zagotowaliby się. Film nie stwierdza na żadnej podstawie jak głośno pracuje konsola.

Wiesz co mi się wydaje? Wydaje mi się, że pomimo 35 stopni w cieniu za oknem pada śnieg, ale tylko mi się wydaje. Jak już ktoś rzetelnie porówna Xbox 360 i PS3 w wersji Slim to wtedy będziemy komentować...

Tak. Na podstawie podpisanego kawałka papierku i uścisku dłoni sprzedawcy masz 110% pewności, że przez 5lat RRoD nie wyskoczy. Jeśli kupił konsolę i dokupił rozszerzoną gwarancję to chyba oczywiste, że przez 5 lat będą mu serwisować sprzęt, nawet jeśli będzie padał co miesiąc... Facepalm.

11. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Przecież to jest podstawiony filmik ludzie myślcie jak wrzuci ktoś filmik że biały dom wybucha też uwierzycie ??

12. XBoY

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    bo takie filmiki są wiarygodne :rolleyes: w x360 starych jak i slimach jest taka sztuczka: poluzowany kabel zasilania/nie dociśnięty do końca = czerwone diody czy błędy ,,E...'' tak więc bez podniety tym co jest na YT.
    Jeden filmik niby z roddem a godzinę później koleś edytował opis na YT że kabla nie docisnął :)

@darudek - wracaj na poly trollować. Tak konsola jest cichsza od ps3 ^^ znowu ciebie zabolało coś ale to normalne dla fanboya sony.

ktoś moze potwierdzić ile dają lat gwarancji w standardzie ?

13. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Xbox 360 czy to Arcade czy Elite cierpi na mankament źle włożonej wtyczki zasilającej. Można to szybko sprawdzić na włączonej konsoli, wystarczy poruszać z tyłu wtyczką i konsola ładnie zacznie świecić na czerwono sygnalizując niepoprawne podłączenie zasilania.

XboY link, źródło nie filmiki z youtuba, które pokazują, że konsola pracuje ciszej. Testy, porównania, czekam. Mnie nic nie boli, boli mnie, że wypisują z sufitu głupoty. Xbox 360 Slim ma 1 rok gwarancji producenta i 2 lata gwarancji sprzedawcy. Łącznie serwisować nowa konsole można przez 24 miesiące. Fanboya Sony. Facepalm.

14. XBoY

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    na pudełku pisało 1 rok gwarancji czy w sklepie się pytałeś ?

15. D4Ru73K

Polubienia:
    99
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Częstochowa
    Po pierwsze jest napisane. Po drugie ile razy mam powtarzać na tym forum, że w całej Unii Europejskiej obowiązuje jedno prawo konsumenckie. Na jego podstawie wyróżniamy:

- gwarancję jakości
    - rękojmię
    - niezgodność towaru z umową

Nas jako klienta fizycznego interesuje jedynie ostatnia forma. Producent zazwyczaj ustala 1 rok serwisu, ponieważ przez pierwszy rok to producent odpowiada przed klientem. Przez następny rok sprzedawca. Reklamować można w pierwszym roku towar u producenta/sprzedawcy, a przez następny rok tylko u sprzedawcy.

Napisze ostatni raz i niech każdy sobie wydrukują tą informację. Każda rzecz kupiona w UE ma 24 MIESIĘCZNY OKRES REKLAMACJI !!! Nie ważne czy będzie to konsola, telewizor czy zegarek z Biedronki za 2.99zł.

16. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy

jest mała odskocznia a mianowicie sprzedawca ma prawo udzielić dłuższej gwarancji ale to już wola sprzedawcy i raczej robią to tylko na znajomości.

17. XBoY

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    i co ci po tym prawie UE ? lepiej dopłacić 200-300zł i mieć te 4-5lat niż 1 normalnej i 1 rok gwarancji gdzie trzeba walczyć ze sklepami.Powinny być 2 lata producenta ;/

18. GORAL84

GORAL84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Poznań
    dokładnie poza tym zarejestrowałem slima na xbox.com i czarno na białym opisane ze gwarancja do 2012.07
    edit: wiec 2 lata u producenta skoro na ich stronie prawda ??;)
    a co do głośności jak gra jest zainstalowana to jest cichszy od PS3, bez instalki ciut głośniejszy

19. aerO^

aerO^ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Takie ciut ciut i 100 ciutów więcej... ludzie nie osłabiajcie mnie w ps3 fat ledwo coś postuka jak płyta chodzi , a tu ? Jak suszarka , nowego slima nie "słyszałem" ale z filmów nadal go słychać jak się nagrywa kalkulatorem który dźwięk tak zbiera...

20. Mikolak

Mikolak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Gliwice
    Jak dla mnie nie ma sensu na tak długą gwarancję skoro są zapowiedzi na nową generację konsol za jakieś 2 lata.

A na polygamii.pl jest też sprawdzanie głośności chodzenia X'a

21. mlodypy

mlodypy Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Prabuty
    ile Ty masz lat??? 12?? żeby nową konsole rejestrować to trzeba być geniuszem:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum