1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim Poważny problem ???

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotruczelli14, Maj 11, 2011.

1. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Mam problem kupiłem nową grę GTA IV w sklepie (bez rysy nowiutką miodzio) odpalam na xboxie slim i tnie sie jak chol....a co 5 mint sie zacina na jakies 30 sekund co może byc spowodowane dodam że xboxa slim 4GB mam od 2 miesięcy i to dopiero pierwsza gra (nowa) płytka jest bez rysy więc jak to możliwe że się zcina mam obawy że cos mi wywali za niedługo a to nowa konsola jest i płyta.Jak myslicie co to może byc i czym jest spowodowane prosze o odpowiedzi :(:(:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Spowodowane jest to graniem z płyty :) pomogłoby zainstalowanie gry na dysk ale przy Twoich 4 giga to może być mały problem.

4. nwaisback

nwaisback Banned

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Moim zdaniem zobacz u kogoś na X jak hula i jak bedzie się u tego kogoś ciąć to idz z reklamacją. A granie z płyty takich lagów nie powinno dawać moim zdaniem, tylko mniejsza płynność niż z dysku.

5. rafal123_1985

rafal123_1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ostatnio grałem w gta 4 na xboxie slimi e 4gb z płyty i zero zacinek nic nie muliło sprawdz płyte z grą

6. darnix

darnix Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Npaewno nie powinno się zacinać - ja gram z płytki MOCNO porysowanej i bez instalacji mam czasami wolne ładowanie tekstur przy szybkiej jeździe ale to znany urok GTA. To co ty piszesz to uszkodzenie raczej płytki

7. JTAG

JTAG Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Tuż za rogiem :)
    mogą być dwie przyczyny:
    1 wadliwa płyta. możesz to zweryfikować na innym Xbox'ie
    2 zle skalibrowany laser. Jeśli sprawdzisz grę u kogoś i tam będzie dobrze a nie przerabiałeś napędu to dzwoń na serwis M$

8. isser98

isser98 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skarżysko-Kamienna
    Jeśli sprawdziłeś u kolegi i dobrze działa to może być jeden z problemów, jak wyżej podał JTAG. Oddaj ją :)

Wczytywanie...

Poleć forum