1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim prawie nowy

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Baca, Marzec 1, 2013.

1. Baca

Baca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Częstochowa
    Witam, ile mogę wziąć za taki zestaw. Xbox 360 Slim to jest ta wersja podobno nieprzerabialna, corona albo trinity nie wiem która to która. Data produkcji to listopad 2011, jest używana od września 2012, bardzo sporadycznie, ma mniejszy zasilacz od starszych slimów, pad w zestawie i wszystkie kabelki i książeczki jakie trzeba. Jest to wersja oczywiście matowa 250 GB jednak chciałem sprzedaż zestaw bez dysku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Xbox 360 Slim prawie nowy

450

wysłano z xbox 360 RGH LINUX.