1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 Slim - prędkość LAN i Wifi

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez crawford, Luty 13, 2011.

1. crawford

crawford Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy dostępne są szczegółowe parametry elemntów sieciowych konsoli XBOX 360 Slim.
    Interesuje mnie rodzaj karty LAN czy jest Giga (10/100/1000), oraz WiFi n z jaką max prędkością pracuje 100/150 czy 300Mbps.
    Obecnie mam połączoną konsolę bezprzewodowo z routerem TL-WR1043ND obsługującym teoretycznie 300Mbps i gigowy przełącznik. Zastanawiam się nad połączeniem Xboxa kablem będzie 1Gbps jeżeli posiada kartę gigową. Dodam, że do routera mam podłączone kompy z LAN 1Gbps i Media Center. Odtwarzam na XBOX fimy w HD z kompa. Idzie płynnie lecz przy połączniu 1G może być większy komfort (jeżeli Xbox ma 1G LAN). Jeżeli ma LAN tylko 10/100 to bez sensu jest podpinać kablem gdyż WiFi n ma min 100Mbps

2. Lotnik421 Xbox One

3. kufer111

kufer111 Banned

Polubienia:
    10
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Zdolny Śląsk
    wifi niby teoretycznie 300Mbps = 37,5MB/s.mam 7-emke i filmy poprzez router czy połączenie ad-hoc filmy hd śmigają bez problemu

4. crawford

crawford Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też mam kompa z mediami z Win7 i filmy w HD śmigają po WiFi bez problemu (do routera po kablu Komp 1Giga a Xbox po WiFi w standardzie n).
    Jest chwila początkowa na zbuforowanie, ale krótka. Pytanie czy LAN w Xbox-ie jest również 1 giga.
    Będzie znacząca różnica w prędkości buforowania (początek wczytywania pliku, biblioteki czy przewijania).
    Podłączył bym i przetestował, ale muszę prowadzić kable i wiercić dziury. Jeżeli LAN jest tylko 100Mbps to szkoda roboty :)
    Niestety w specyfikacji konsoli nie podano tych parametrów a w necie nic nie znalazłem

5. horacy4

horacy4 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nie wiem jak to jest ale jak ja przerzucałem gry z PC na PS3 za pomocą WIFI to szło mi max 2 MB/s

6. danieltda

danieltda Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czesto windows zamula, ja mam podobny problem kopiujac z 7 do xp przez wifi .... tez nie potrafie tego opanowac

7. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Bo masz wifi G ?

Wczytywanie...

Poleć forum