1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 slim - problem z dyskiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez merykin, Marzec 17, 2014.

1. merykin

merykin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Podczas uruchamiania konsoli pojawia się logo Xbox oraz towarzyszący mu dźwięk, który następnie znika i pojawia się srebrne tło i symbol ładowania się systemu. Normalnie znikał po kilku sekundach i ładował się interfejs, jednak tym razem symbol ładowania na srebrnym tle nie znikł wcale - pół godziny sprawdzałem czy się jednak system załaduje. Gdy odłączyłem dysk wewnętrzny (konsola oryginalna, dysk oryginalny, nic nie było przerabiane) konsola uruchomiła się - pojawił się interfejs. Czy to oznacza że dysk się uszkodził? Jeżeli tak to czy straciłem wszystkie zapisy? Proszę o pomoc w tej sprawie.

Wczytywanie...

Poleć forum