xbox 360 slim - problem z grafiką

fresh619

Świeżak
Świeżak
witam !

od wczoraj mam xbox'a 360 slim i mam z nim pewien problem :/ mianowicie podczas grania w mw3 migocze ekran (tylko na takiej grze próbowałem gdyż innej nie posiadam) a podczas oglądania filmu na ekranie jest jakiś szary pasek. dodaje link do filmu żeby lepiej zobrazować problem.

xbox 360 slim - problem - YouTube
 

KrZyChUelk

Banned
Użytkownik
Oryginalna gra ?
Kabel AV/Hdmi sprawdzony ?
Podaj więcej konkretnych informacji.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Uszkodzony hdmi lub padnieta konsola

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

fresh619

Świeżak
Świeżak
Gra oryginalna, konsola nie jest przerobiona. Testowałem na oryginalnym kablu AV oraz na kablu hdmi. W obu przypadkach ten sam problem. Testowałem również na wersji demo gry "lego harry potter" i problem sie nie pojawiał, również w filmach odtważanych strumieniowo z pc wszystko jest okej.
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
kabel inny, inne gniazdo, ewentualnie co jeszcze pozostaje to inny monitor podłączyć i ewentualnie pozmieniać i testować inne rozdzielczości wyświetlanego obrazu (Można zmienić to w ustawieniach).

Ja jednak obstawiam problem GPU, w momecie kiedy grasz obciążenie procesora GPU i Procesora Xell są dośc spore i dopiero tak naprawdę przy dość sporym problemie może to występować.

Mam jednak pytanie bo na filmie z gra ten obraz jako tako aż taki dziwny nie jest, mruga, jednak podczas odtwarzania filmu widać sporą część szarego paska, pytanie więc moję czy film z płyty DVD czy typowy divix?
 

fresh619

Świeżak
Świeżak
Próbowałem zwykłe dvd oraz dvix i niestety problem pojawia sie przy obu. Natomiast ten sam film odtworzony z komputera strumieniowo nie posiada tego błedu.
 

Do góry Bottom