1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim przerobienie

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez baranek1993, Marzec 17, 2011.

1. baranek1993

baranek1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Brzeg Dolny
    Witajcie jestem posiadaczem konsoli xbox 360 slim 4gb, chciałbym się dowiedzieć jak mogę przerobić tą konsolę aby działały mi nieoryginalne kopie gier.
    Chodzi mi o wszelkiego rodzaju sposoby, wymiana napędu, flash itd. Nie orientuje się w tym temacie i chciałbym Was o to zapytać. Liczę na Waszą pomoc, pozdrawiam!

2. Lotnik421 Xbox One

3. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    za parę dni flash dla lt+ ma się pojawić dopiero, jednak nie wiadomo czy do Twojego napędu będzie pasować, zależy od daty produkcji.

pozdr

4. baranek1993

baranek1993 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Brzeg Dolny
    Mój xbox został wyprodukowany 11 sierpnia 2010 roku, będzie działał flash?

5. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    to jest ta druga wersja prawdopodobnie 0225, niewiadomo czy będzie działać.

na pewno będzie działać z tego co wyczytałem z 9504, produkcja do czerwca/lipca 2010

ale okaże się w praniu ;)

Wczytywanie...

Poleć forum