1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

xbox 360 slim przeróbka

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez remiks, Listopad 22, 2012.

1. remiks

remiks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Zamierzam kupić Xboxa slim 4gb, ale z tego co wyczytałem niektórych slimów nie da się przerobić. Jak z tym jest dokładnie? Nie interesuje mnie granie na xbox live. Myślałem jeszcze żeby kupić używke, ale nigdy nie wiadomo co z nią było robione więc... to raczej odpada. Nie chę pograć kilka dni a później się wkurzać, że wyrzuciłem kasę w błoto, a nówek premium, jasperow itp już niestety nie ma.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    takiego do sierpnia 2011 to masz na lt, dalej z plyta corony rgh o ile nie ma dasha wyzszego niz 14xx. Ma byc wkrotce lt ultimate na wszystkie slimy.na c4eva kukaj. Co do cudow alegro polecam takiego xa z pewnego zrodla . Jakas naplombach nie kazdy piraci . A plombe z slima trudno zalatwic i zdjac i przykleic to nie fat. Z fatow jasperana plombach ms tak samo.

4. dunloper

dunloper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warsaw, Poland
    Więc tak. Silmów wyprodukowanych po 2011r. jest nie możliwe z tego co wiem. Ja kupiłem używanego X360 slim 4GB, przerobiłem go na LT +3.0 i śmiga. Jednak radziłbym ci poszukać X'a z dyskiem bo te 4GB to pamięć flash.

5. TakenAway

TakenAway Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Przerobić się nie da jeśli dashboard na konsoli to 15574 lub 16197 i mowa tu o RGH (granie z dysku bez płyt itp), możliwe, że płyta główna slimów też ma na to wpływ. Jak z flashem napędu niestety nie mam pojęcia ale podejrzewam, że dashboard nie ma tu znaczenia i można zflashować napęd do LT 3.0.

6. remiks

remiks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie zależy mi na odpalaniu gier z dysku twardego. Miałem zamiar odpalać z płyt. Czytałem, że ma wyjść jakiś LT Ultimate, na którym slimy normalnie śmigają, tylko pytanie czy to wyszło już? Nie umiałem się doszukać więcej informacji o LTU :/

7. dunloper

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warsaw, Poland
    Takiej przeróbki jeszcze nie ma. Odpalanie gier z dysku jest bardziej przydatne ponieważ jak grasz z płyt to gry dłużej się ładują i laser się zużywa.

8. remiks

remiks Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem, że mam w takim razie dwa wyjścia. Kupić nowego i czekać aż wyjdzie przeróbka lub kupić używany, który da się przerobić. Dobrze rozumiem ?

9. dunloper

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Warsaw, Poland
    Tak. Nie jestem aż tak obeznany o Xbox'ach ale chyba te nowe są jeszcze nie do przerobienia. Tak jak pisałem, ja kupiłem używany, przerobiłem i śmiga aż miło :)

10. darus0955

darus0955 Banned Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    kup używkę z lt 3 i po problemie

Wczytywanie...

Poleć forum