1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim - pytania co i jak

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez alexmercer, Styczeń 17, 2012.

1. alexmercer

alexmercer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam.
    Chciałbym sie dowiedzieć nieco o przeróbce xboxa 36
    slim, jestem w tym troche zielony, coś tam czytałem ale mam tylko mętlik. Wobec tego chciałbym a byście odpowiadali mi na pytania, żeby nie robić chaosu.
    1. Jakie są sposoby przerobienia slima, słyszałem od kumpla że jest taki sposób że nagrywa się taki programik na płytke, wsadza się do xa, niech się troche pokręci, wyjmuję sie ją i do wyłączenia xa ma się przerobioną, ale to podobno na premium tylko, myślę że to kit ale nie wiem.
    2. Jakie jest prawdopodobieństwo dostania bana, są jakieś fale, czy od razu dają jak podłączy sie do neta?
    3. Czy można jakoś odbanować konsole oprócz wymiany całej płyty głównej?
    4. Czy wszystkie ściągnięte gry pójdą mi na slimie? Słyszałem że na slimie pójdą tylko te które wyszły po nowym driverze.
    5. Na czym odtwarzać te gry, można na płycie tak, ale co jeśli gra waży więcej niż 9 gb? Można grać z przenośnego dysku? Mój kumpel tak robił z przerobioną konsolą tyle że z PS3.
    6. Lepiej kupić 4 czy 250 gb slima jeśli chce się ją przerobić?
    7. Jak to jest z fachowymi przeróbkami na allegro, wysyła im się konsole, oni przerabiają i odsyłają za 100 zł?
    8. Za każdą aktualizacją trzeba przerabiać znowu?
    9. Po aktualizacji ma się nie przerobioną konsole? To czy można grać na xbl bez obawy o bana?
    10. I czy na przerobionym napędzie można grać w oryginały?

Byłbym wdzięczny gdybyscie odpowiedzieli mi na te pytania :)

1 osoba to lubi.
  2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    1. hehe mysle.ze wystarczy to.
    2od dawien dawa fali nie bylo.
    3.tu zostanmy na nie
    4. kazda.
    5. kazda miesci sie na płytach czasem jest ich wiecej
    6.obojetne flash max.data.koniec lipca.2011. dla rgh max koniec sierpnia.2011. powyzej nie modyfikowalne.
    8nie
    9 nie bo 8nie
    10mozna
    Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk

1 osoba to lubi.
  4. misiek12m

misiek12m Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    41
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Gorlice
    1. kit
    2. Jeżeli xbox nie jest podłączony na stale do internetu i na bieżąco aktualizujesz to małe. Ostatnia fala banow była w 2009 i pod tego czasu banow prawie nie widać.
    3.nie
    4. Tak
    5. Musisz zgrać na płytę. Nowe gry mają zabezpieczenie xgd3 i żeby normalnie działały potrzeba nagrywarki ihas. W przeciwnym razienie można ich zainstalować na hdd i sa potencjalnie niebezpieczne na live.
    6. Jeśli masz fundusze to 250
    7. Nie wiem
    8.nie za każda
    9. kiedy dana wersja lt jest wykrywalna to raczej tak. Granie wtedy na live nie jest do końca bezpieczne, ale jak już wyżej wspomniałem banow na razie nie ma
    10. Tak
    Sent from my HTC Desire using Tapatalk

1 osoba to lubi.
  5. alexmercer

alexmercer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Dzięki panowie, za te odpowiedzi :p Mam jeszcze kilka pytań:
    11. Co myślicie o takich aukcjach? Kupuje się już przerobioną konsole i to jest taka gwarancja że jak sie zepsuje to do nich się wysyła a nie do microsoftu?
    12. Czy nie lepiej kupić ixa np z Mediaexpertu i wysłać do przeróbki ?
    13. Co to jest te LT 2.0 czy 3.0, jakaś wersja przeróbki ?
    14. Czytałem tutaj że bezpieczniej jest mieć 3.0 ze względu na mniejsze ryzyko dostania bana
    15. Co to jest XGD3 ?
    16. Długo trwa takie nagrywanie gry oprócz ściągnięcia ? Bo chyba nie jest to tylko nagranie i już.
    17. Jak nagrać grę która ma więcej niż 9gb jak np TA? Trzeba na dwóch nagrać czy jak ;p
    18. Jak dać wam jakiegoś plusa czy coś takiego ;D

1 osoba to lubi.
  6. pawiano

pawiano Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    11. Full wypas zestaw. To serwis decyduje co z tym zrobić, czy wysłać do producenta czy od razu wymieniają ze swojego stanu.
    12. Po co kolejne koszty wysyłki? IMHO twierdzenie, że XBOX się zepsuje jest błędne, chyba, że ktoś konkretnie przesadza z jego używaniem...
    13. Tak.
    14. Tak i również możesz zagrać sobie w nowe gry typu Gears of War 3, Forza 4 i nowsze, które dopiero wyjdą.
    15. Nowy system zapisywania gier?
    16. Prędkością x2.4 to do 50 minut zajmie.
    17. Kupić sobie nagrywarkę LiteOn iHAS i podmienić firmware na LT MAX.
    18. Po prawej stronie masz "przydatne".

Ogólnie lamerskie pytania, takie coś można z łatwością w googlach znaleźć...

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum