Xbox 360 slim RGH aktualizacja dashboarda do 16202

Zawach

Użytkownik
Użytkownik
Pytanie jak w temacie mam xbox 360 slim RGH z dashboard 15574 właśnie przerobilem w iso2god Grę Saints Row 4 wrzuciłem na xbox i nie chodzi teraz czytam ze do tej gry wymagany jest aktualizacja dash'a do 16202 żeby odpalić tą grę. I tu moje pytanie czy śmiało mogę zaktualizować dash'a do 16202 czy są jakieś konsekwencje z tym związane ?? Wszystkie gry przerobione na dysku nadal będą mi odpalać ?? I jak mam to zrobić czy wystarczy np zgrać instalkę dash 16202 na pena podłączyć do xbox i odpalić aktualizacje ??
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jeśli zrobisz jak piszesz to wywalisz RGH.

ESLORD tu ładnie wszystko wytłumaczył: http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-aktualizacja-dashboardu-w-jtag-rgh-147268/

Po aktualce wszystkie gry będą działać... proponuję od razu update do najnowszego
 

Zawach

Użytkownik
Użytkownik
Widzę ze to dłuższa bajka ale jednak spróbuje wraz z przeróbką dostałem zrzut NAND oraz cpukey konsoli mam go na swoim dużym 1 TB dysku ale nie pamiętam jak go podpisałem i nie wiem jak go znaleźć co mam wpisać w wyszukiwarkę ???

EDIT:
I jak mogę sprawdzić czy to na pewno mój zrzut NAND oraz cpukey konsoli ??

Łącz posty - nie pisz jeden pod drugim - Jabar
 

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Zrób z tutorialem, będziesz miał 100% pewność, ... i bez szukania ;)
 

1987

Świeżak
Świeżak
hej mam problem z 360ką mam przerubke i gry na dysku ale cos mi sie stało i przy właczeniu pokazuje mi aktualizacja i ja chce zrobic i nagle w polowie pobierania wyskakuje mi ze jest jakis bład a wczesniej hulala normalnie co mam zrobic pomużcie oddac ja do serwisu odp mi na meila [email protected] pozdro
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
hej mam problem z 360ką mam przerubke i gry na dysku ale cos mi sie stało i przy właczeniu pokazuje mi aktualizacja i ja chce zrobic i nagle w polowie pobierania wyskakuje mi ze jest jakis bład a wczesniej hulala normalnie co mam zrobic pomużcie oddac ja do serwisu odp mi na meila [email protected] pozdro
przyda Ci się na pewno słownik. zrobienie tej aktualizacji równa się z jej zabiciem. przynajmniej dla normalnego Kowalskiego

Wysłane z mojego SM-N7505 przy użyciu Tapatalka
 

Do góry Bottom