1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim RGH - dysk na usb czy sata?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kpicard, Maj 7, 2014.

1. kpicard

kpicard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich :)

Jako, że jutro wyjedzie do mnie moja pierwsza w życiu konsola - xbox 360 slim RGH, a ja chcę już do tego czasu się odpowiednio przygotować :p mam pewne pytanie.

Zakupiony przeze mnie xbox nie ma żadnego dysku, jest dołączony do niego pendrive 8GB na którym jest zainstalowany: Freeboot 16747, FreeStyle 3, DashLaunch 3.12. Wiem, że to już wystarczy do grania, jednakże 8GB to oczywiście zbyt mało, aby wrzucać tam gry. Wiem, że gdy sformatuję jakiegoś pendrive'a albo dysk na USB do fat32, to mogę wrzucać na niego swoje gry. Jednakże czy lepiej będzie mi podłączyć dysk 320GB WD seria BEVT 2,5 cala właśnie na usb, czy może lepiej podpiąć go przez sata? Czy będzie to miało wpływ na szybkość wczytywania się gier? Jeśli lepiej podpiąć dysk przez sata, to czy muszę na niego wgrywać FSD itd., czy wystarczy że wciąż będzie podpięty do konsoli wspomniany pendrive z wszystkimi potrzebnymi programami?

Z góry dziękuję za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. SZYMONZ25

SZYMONZ25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Najlepiej jest kupić dobrą kieszeń i po USB. Wszystkie programy najlepiej wgrać na owy dysk.

Tapnięte z mojej Z1

4. kpicard

kpicard Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kieszeń na dysk z wyjściem usb już mam, ale myślałem że lepiej mimo to podłączyć dysk jako wewnętrzny na sata, bo w końcu jest to połączenie trochę szybsze niż usb 2.0. czyli rozumiem, że nie ma różnicy? ;)

5. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Dobrze myślisz. Dysk po sata będzie szybszy a do tego na dysku wewnętrznym uruchomisz wszystko. A więc wszelkiego rodzaju dodatki do gier tzw. dlc, gry z xbox live-np. pierwszy sezon The Walking Dead, emulator pierwszego Xboxa na którego jest masę świetnych gier i emulatorów. Na dysku usb wielu z tych rzeczy nie uruchomisz a o emulatorze pierwszego Xboxa możesz zapomnieć, dlatego nie zastanawiaj się i montuj dysk wewnętrzny. W slimie nawet nie potrzebujesz obudowy. Wystarczy, że go wepniesz gołego w port sata w konsoli i będzie działał.

1 osoba to lubi.
  6. SZYMONZ25

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    Tylko że przegrywać gry będzie mógł tylko przez FPP a w przypadku USB podpina tylko do kompa.

Tapnięte z mojej Z1

7. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Wolałbym przegrywać gry przez FPP (nie czasem FTP?) niż ograniczać możliwości konsoli.

8. SZYMONZ25

Polubienia:
    17
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poland
    @up ahh te uroki auto korekty... :p

Tapnięte z mojej Z1

Wczytywanie...

Poleć forum