1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim RGH nie włącza się za drugim razem

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Ezio21, Styczeń 17, 2015.

1. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam,

Mam taki mały bug, że jak wyłączę boxa to przez 1-2h nie idzie go znowu odpalić natomiast jeśli normalnie poczekam to odpala nawet instaboot. Normalnie świeci się, zaczyna ładować. Wyskakuje, że automatycznie zalogowano i dalej fsd już nie odpala tylko stoi na ekranie xbox 360. Nie powiem, że jest to trochę irytujące, spotkał się ktoś z takim problemem?

FSD jest najnowsze plus najnowszy dashlaunch, wgrałem je od nowa bo nie działało mi automatyczne chłodzenie a teraz już śmiga, jest ustawione na 67C wszystkie opcje. Po wgraniu od nowa przez jakiś czas problem nie występował.

Dysk jest oryginalny i wgrane jest pełno gier działających bez zarzutu chociaż wczoraj zawiesił mi się w środku rozgrywki NFS MW, czy dysk zaczyna zdychać?

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. dzaro5

dzaro5 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam

Kolego dobrze jak byś napisał jaki to XBOX Trinity czy Corona v1,v2... czy coś innego i na jakim chipie glitchuje. Dokładnie takiego przypadku nie miałem ale miałem Corone która się wieszała przy włączaniu albo potem w freestale i długo startowała nawet na OFW. Niestety uszkodzony okazał się XCGPU.

4. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Trinity nie wiem jaki chip, nie będę rozbierał całego xboxa. Nie ma rozumiem jakiegoś łatwego sposobu żeby sprawdzić chip?

5. dzaro5

dzaro5 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Najłatwiejszy to rozebrać i zobaczyć chip. Polecał bym w pierwszej kolejności właśnie podmienić chip albo oddać do tego co ci przerabiał.

Ezio21 lubi to.
  6. Ezio21

Ezio21 Banned Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Nie no to aż w takie zabawy nie będę się wkręcał bo nie przeszkadza mi to aż tak bardzo. Dzięki za odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum