1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim rgh -- sformatowany dysk-- co teraz?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Romari0, Czerwiec 10, 2013.

1. Romari0

Romari0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    SBK
    Witam!
    Wczoraj kupiłem Xboxa 360 slim po RGH z dyskiem od jakiegoś lapka 160gb przy czym konsola ma swoje własne 4Gb.
    Jako, że poprzedni użytkownik miał ze 20 profili na tej konsoli, których nie usunął i do tego jakieś śmiecie na dysku to postanowiłem go sformatować co sie okazało błędem :/
    FSD jak i inne przydatne programy (nie mowiąc o grach) zniknęły z mojego dysku i teraz mam do dyspozycji tylko oryginalny dasch konsoli :/

Teraz piszę do was z prośbą o podpowiedzenie mi co teraz powinienem wgrać do tej konsoli bym mógł w pełni korzystać z przeróbki?

Mam jeszcze jedno pytanie. jest możliwość podłączenie mojej konsoli bezpośrednio do komputera bez pośrednictwa rutera? Bo wszystkie sposoby o których czytałem w sieci jest ruter, którego nie mam :/

Z góry dziękuję i pozdrawiam :))

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak ustawienia na sztywno ip. Wgrac musisz csd z launch.ini poszukaj na forum

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

4. Romari0

Romari0 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    SBK
  5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przesyłasz tak samo jak w tym poradniku : http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-przesylanie-plikow-przez-ftp-w-jtag-105663/

Połączyć XBOX'a z PC spróbuj z pomocą tego poradnika: http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-reczne-dodawanie-okladek-do-fsd-163500/

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum