1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim RHG + 2 Pady + Dysk 500 GB ZEWNĘTRZNY + Kable

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kisame, Wrzesień 11, 2014.

1. kisame

kisame Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, do sprzedania mam zestaw(650zł - możliwa jest negocjacja ceny):
    - Xbox 360 4GB SLIM - RGH
    - Dysk zewnętrzny 500 GB na USB - można używać do konsoli, PC i na innych urządzeniach(dysk ma ok. roku, także nie jest to jakiś stary który zaraz się zepsuje)
    - 2 Pady czarne bezprzewodowe
    - zasilacz z okablowaniem
    - kabel HDMI
    - kabel VGA(nie jestem pewny nazwy kabla, taki z 3 kolorowymi końcówkami, w tym kablu jest zdjęta obudowa z jednego wejścia ale kabel działa w 100%, obudowę trzeba było zdjąć ponieważ do konsoli nie dało się podłączyć dwóch kabli jednocześnie)

Konsola przerobiona RGH(gier nie wypalamy na płytki a wrzucamy na dysk) z tego powodu konsola nie posiada napędu dvd, ponieważ był nie potrzebny. Wszystko w dobrym stanie, sprawne, działa bez zarzutów. Cały zestaw mogę wystawić na allegro, odbiór osobisty możliwy na terenie Zamościa i Krasnobrodu. Nie wysyłam za pobraniem(odbiór osobisty albo przedpłata na konto). Na życzenie porobię zdjęcia.

Kontaktować się można poprzez:
    tel. - 531680042
    e-mail - uzumaki21(at)wp.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. kisame

kisame Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
Wczytywanie...

Poleć forum