1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 SLIM rrod z dyskiem.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Scander, Lipiec 1, 2015.

1. Scander

Scander Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!
    Posiadam Xboxa 360 slim 250GB z 2011r. Przez pewien czas jej nie używałem i wczoraj postanowiłem pograć. Gdy włączyłem pierwszy raz konsole zawiesiła się przy aktualizacji. Za drugim razem RROD. Wyciągnąłem dysk, włączyłem konsole i zaczęła działać. Pograłem chwile i wyłączyłem. Włożyłem dysk, odpaliłem o dziwo bez problemu ściągnęła się aktualizacja oraz odpaliłem grę z dysku i mogłem grać. Dzisiaj rano włączam konsole (dysk jest) i niby zielona lampka się świeci ale konsola w ogóle się nie ładuje. Za 3 razem wyskoczył RROD odczytałem kod i wyszło 0032. No i co ciekawe zrobiłem tak samo jak wczoraj wyciągnąłem dysk włączyłem, konsola działa, wyłączam wkładam dysk i normalnie konsola się uruchamia...
    Konsola nie przerabiana.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Wygląda na problem z tym hdd. Wyciągnij go i uzywaj np pendrive przez dłuższy czas

4. Scander

Scander Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest jakaś możliwość sprawdzenia tego dysku z poziomu konsoli bądź pc? Mam trochę gier na nim i wolał bym się upewnić, że to jego wina.

5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1238
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Możesz sprawdzić smart tego dysku podpinając go do PC, pamiętaj tylko że nie może on zostać zainicjowany (nadpisany MBR) bo stracisz dane! Jak już będziesz go miał pod PC to także możesz zgrać z niego dane jakimkolwiek programem np horizon.

6. saygon

saygon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Gdansk, Poland, Poland
    Jeśli masz dysk przenośny podepnij go pod konsole, X powinien sformatować go tak aby mógł z nim pracować (UWAGA podczas formatowania zewnętrznego dysku twardego stracisz oczywiście wszystkie dane z niego) gdy dysk będzie już w pełni widoczny dla konsoli, zgraj zawartość dysku (gry, muzyka, filmy, profile, nie musisz zrzucać plików systemowych) konsoli Xbox na dysk przenośny.
    Gdy będziesz miał już wszystko gotowe, odepnij dysk przenośny i sformatuj dysk konsoli.

Daj znać o efektach.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum