1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim RRod

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Jawos13, Listopad 17, 2010.

1. Jawos13

Jawos13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam chciałbym sobie sprawiĆ na święta Xboxa 360 Slim 4 GB, i mam pytanie do osób którzy już dłuższy czas (ok. 3 miesiące) użytkują tą konsolę, jaka jest sprawa z tymi rodami czy występują dalej czy nie ponieważ widziałem na youtube parę slimek z rodami i nie wiem czy to jest prawda czy nie, na polskich stronach nie umiem znaleźc podobnego tematu więc bardzo proszę o odpowiedź czy ten Xbox jest warty zakupu czy też siada jak poprzednie modele ? Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. michalmx0

michalmx0 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Ja mam wersję 250GB. Kupiłem ją 5 dni po premierze czyli ma już prawie 4 miechy. Jak narazie nie sprawia mi żadnych problemów. Dwa razy mi się tylko ścieła w jednej misji w Prototype (i to w tym samym momencie), że aż trzeba było ją wyłączyć bo nie reagowała, ale to chyba przez to, że od samego rana ciągle na niej grałem (ok. 10h) lub było z grą coś nie tak. Od czasu kiedy tą misję przeszedłem już nic więcej sie nie działo. Jak narazie nie widze u siebie żadnych śladów RRoda. Ja jak najbardziej polecam ci tą konsolę

4. HIF PL

HIF PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Jest na pewno cichszy i posiada wifi wbudowane. Myślę jednak, że odsetek RoD'ów jest bardzo mały. A nawet jeśli miał być strasznego pecha to pozostaje gwarancja, o ile się nie mylę 36 miesięcy. Oczywiście myślę o konsoli "czystej", bo jeśli chcesz przerabiać to radziłbym kupić wersje fat (taniej, większe możliwości przeróbki).

5. Jawos13

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Dzięki za odpowiedzi trochę się uspokoiłem, podoba mi się ta konsola tylko właśnie się martwiłem o to żeby nie wydac na nią dużo kasy a później to się okaże jakieś badziewie tandetne. I bardzo bym jeszcze prosił o opinię innych użytkowników.

6. Krwawy5

Krwawy5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Puławy
    Także posiadam slima od około dnia premiery i jeszcze nie było żadnych kłopotów ale trzeba uważać ponieważ konsola łatwo się brudzi oraz "łapie" palce :)

7. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mam konsolkę(slim 4gb) już pewien czas ustawioną poziomo - czyli wszystkie wentylatory odsłonięte, gram ok 3h w wolne dni. Nie przegrzewa się, a to że ją słychać tzn. że pracuje. Takie moje zdanie. Filmiki o RROD są na YouTube, ale chyba zostały one specjalnie zakatowne grą 24/h lub owinięte folią, albo przystawione koło grzejnika. Ja ją polecam, choć nie mało kasy w to poszło i też się bałem. Gwarancja też jest.

8. Jawos13

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jak to jest z tym zimą skoro mam telewizor nie opodal grzejnika ? i Jak będzie palone w piecu to od tego ciepła nie siądzie ? Bartolinos to za dużo na tej konsolce nie grasz skoro w wekend 3 h ;)

9. Warmin

Warmin Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Legnica
    Slim ma gwarancję na 1 rok (12 miesięcy). Filmiki na YT to tylko sztuczne spowodowanie RRODA np. poprzez nie stykanie kabla od zasilacza, kabla video. Jak na razie to najlepszy i najtańszy wybór.

10. Martin KRST

Martin KRST Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    ja po zarejestrowaniu konsoli na stronie microsoftu mam napisane ze gwarancje mam do 4 pazdziernika 2012:) a tez niby w sklepie gadali ze tylko 12 miesiecy :) konsole mam od lipca

11. Deep

Deep Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Oława
    Jak na razie nie słyszałem o rrodzie w slimce. Nie wiem co musiałbyś robić żeby konsolka padła:) Jak kolega pisał kilka postów wcześniej, większość filmików z rrodami na YT są nie prawdziwe(jeżeli nie wszystkie :)). Ogólnie Jasper już nie siadał na Rroda, więc slim powinien też się trzymać.

12. uczaj25

uczaj25 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej slimke 250GB mam już 3 miesiące i już mi spadła na podłogę ,po upadku nie widziała dysku ,więc myślałem że dysk dostał a okazało się że dysk poluzował się w łączu ,więc wyjąłem go i ponownie włożyłem i wszystko gra i chodzi.Na pewno jest cichsza i ma mniejszy zasilacz oraz lepsza konstrukcja układu wentylacyjnego.Wszelki gry zgrywam na HDD tak jest ciszej i nie zajeżdżam płyt ,zresztą do dysku jest szybszy dostęp.Moim zdaniem na początek wolał bym dysk 250 GB bo na 4 GB można zapisywać tylko save bo żadna gra się nie pomieści no chyba że jakieś demka z live box.Co do Kinecta to jak na razie te gierki są denne i proste a na pewno cena Kinecta spadnie i wyjdą nowe tytuły bardziej ambitniejsze graficznie i rozrywkowo.Pozdrawiam

13. NuMeR

NuMeR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Łódź
    Mam Slima juz 3 miesiące i RRod występuje u niej bardzo rzadko jak Microsoft pisał zostało poprawione chłodzenie. Gwarancja jest ogólna na 12 miesięcy a 36 właśnie na RRoda ! U mnie nic się nie dzieje niepokojącego na pewno jest najlepsza pod tym względem skoro ma procek w nowszej technologi (GPU i CPU zrobione w 45nm) czyli jednym słowem mniejszy pobór mocy i zimniej ;)

14. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jawos13- Gram na slim 3h w każdy wolny dzień(u mnie to czw, pt, sob, nd - bo zajęcia się tak ułożyły). Postaraj się zimą położyć ją nie bliżej niż ok. 1,5 metra od grzejnika. Z tym ciepłem to różnie, po prostu otworki wentylacyjne muszą mieć przestrzeń aby jakoś to powietrze sprawnie się rozprzestrzeniało. Jak zresztą w każdym urządzeniu elektrycznym.

15. adwert

adwert Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak będziesz zgłaszał reklamację to będą chcieli skan paragonu/rachunku i zmienią na stronie okres gwarancji

16. Jawos13

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No to czyli jeszcze nikt nie miał rroda ani żadnej poważniejszej awarii konsoli ?

17. Wincent

Wincent Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Nie demonizujmy, nawet gdyby taka sytuacja sie przytrafila, to od czego masz gwarancje producenta.

18. [5]Uck.

[5]Uck. Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Bez obaw, najlepiej kup slima - mam go od czasu premiery, gram w niego dzień w dzień po nawet 4h, i nie mam obaw co do RROD, lecz raz mi się scieła jak rzuciłem granatem w gta IV, co spowodowało BOOM! no i wielka zwiecha, musiałem konsole restartować :(

19. Jawos13

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ok to jeszcze raz dzięki wszystkim za odpowiedź a co do gwarancji to mam z tym złe skojarzenia już miałem w naprawie na gwarancji telefon to naprawiali go miesiąc i tak dalej był zepsuty i musiałem 3 razy tak chodziĆ i czekałem 3 miechy. A i jeszcze jedno na Xboxie można grac za darmo przez neta czy to jest płatne ? Bo słyszałem że xbox live jest płatny a czy istnieją jakieś inne możliwości grania ?
    /??"?

20. Wistam

Wistam Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Tak, gra przez internet jest płatna.
    199 zł za 14 miesięcy z tego co widziałem w RTVEuroAGD

21. Jawos13

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kurcze wciąż nie jestem przekonany co do zakupu tej konsoli ponieważ przeczytałem w internecie że kolesiowi wyskoczyła czerwona dioda na środku po pięciu dniach i jeszcze do tego pomoc na stronie Microsoftu z pomocą jak wyskoczy czerwona dioda Troubleshooting problems with the console to po co to piszą skoro slim nie miał się już na to psuĆ. Sorry że tak cały czas piszę to samo ale nie chce w to inwestowaĆ pieniędzy a później żeby się okazało że się cały czas psuje i sprzedawaĆ to z dużą stratą.

Wczytywanie...

Poleć forum