1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim RROD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotruczelli14, Marzec 23, 2011.

1. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Mam x360 slimke :cool: od 2 tygodni z wbudowaną pamięcią 4gb (wystarczy mi na save itd może w przyszłości dokupie sobie dysk 250gb) ale wracając do tematu xboxa mam w szafce jest dośc ciasno a widziałem juz kilka tematów o tym i ciasne pułki nie są dobrym miejscem a dotego jest zamykana więc po 15minutach jest dośc ciepła narazie jescze gier nie mam wiec nie napi......lam godzinami .Więc jak myslicie czy nic sie nie stanie bo troche sie obawiam.Licze na odpowiedzi dzieki :):)

2. Lotnik421 Xbox One

3. meelman

meelman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    W instrukcji masz napisane, żeby nie trzymać konsoli w ciasnych szafkach w odpowiedniej odległości od ścianek i szczególnie nie umieszczać jej w zamkniętych pułkach. Nie jest to napisane po to żeby było, tylko po to żeby tego przestrzegać. Jeżeli po 15 min jest już ciepła to po dłuższym graniu, nie koniecznie od razu może Ci się coś zepsuć.

4. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Jesli nie chcesz sie zamartwiac to poprostu postaw konsole w innym miejscu... gdzies gdzie bedzie miala wiecej miejsca.

5. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Tak tylko nie ma gdzie i to jest to bagno :(

6. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Na 100% mozesz cos wykombinowac.
    Chociazby na ziemi postaw, poprostu zeby miala wiecej miejsca.

7. bigosPL

bigosPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    jeśli nie jest zakryte miejsce gdzie powietrze ucieka (jak leży to góra), to ok.
    generalnie nagrzewać się będzie, moja też się nagrzewa mimo, że nie jest niczym przykryta z żadnej strony, po prostu całe ciepło jest odprowadzane przez jeden wentyl więc nie ma w tym nic dziwnego. moim zdaniem lepiej żeby była w pozycji leżącej slimka, chociażby z racji tego, że wtedy ten wentyl wypuszcza ciepłe powietrze do góry, a nie jakoś bokiem.

Wczytywanie...

Poleć forum