1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim rysuje płyty? POMOCY!!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xboxgame, Czerwiec 18, 2015.

1. xboxgame

xboxgame Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem tu nowy.
    Mam problem z xbox 360 Slim, konsolę mam 4 dni i zauważyłem że rysze czy też rysuje mi płyty. Co może być przyczyną tego? Jak to naprawić? Dać do serwisu?
    Jestem 3 właścicielem konsoli.
    Pomóżcie mi!!!
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie ruszać jej podczas pracy 99% przypadków to jest problemem. Charakterystyczne okręgi wyryte a płytach. Bezpieczna pozycja konsoli to pozioma. Jeśli mimo to występują rysy kółka do wymiany silniczek.

4. xboxgame

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ale nie ruszą konsolą nic. I ie robią się tzw okręgi tylko normalne małe i duże ryski. Co jest tego przyczyną. Ja mieszkam w starym domu i teraz się przeprowadzamy. I tak Xbox stoi poziomo na głośniku u mnie w domu są krzywe podłogi i głośnik leży trochę krzywo więc konsola tez to może być od tego? Ale te skrzywienie jest jakieś 1cm. Pomóżcie mi. Chce kupić GTA V ale jak ma rysować płyty to nie warto.

5. akir

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tak czy inaczej plyta się kręci w jedna stronę moze rysować tylko okrągłe slady. Cala reszta jest od wkładania na tacke oraz wyciągania. Normalne plyty dvd zawsze będą mieć widoczne ślady

6. xboxgame

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli to ja zrobiłem te ryski jak wkładałem na tackę? Ale to dziwne wczoraj włożyłem czystą płyte bez żadnej rysy na tackę delikatnie i tak zrobiły się rysy a na tacke wkładałem delikatnie

Denerwuje mnie to trochę bo Xbox mi wszystkie gry porysał. A na tacke wkładam ostrożnie

Ostatnio edytowane przez moderatora: Czerwiec 18, 2015
  7. petroz

petroz Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    306
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Żarnobyl
    Po pierwsze konsola stoi na głośniku więc drgania od głośnika przenoszą się na sprzęt i to też może być przyczyna.
    Po drugie konsola powinna stać poziomo, a poziomo znaczy poziomo a nie na "pochyłej" lub krzywej powierzchni.

Spróbuj konsolę przestawić na proste miejsce i zdjąć ją z głośnika. Następnie poobserwuj i jeżeli problem zniknie to masz odpowiedź.

Tak jak akir wspomniał napęd może robić tylko "okrągłe" rysy, bo płyta się kręci i jak coś rysuje to będzie powodowało to rysy zgodnie z obrotem płyty.

EDIT : nie pisz post pod postem, masz opcję EDYTUJ!

8. xboxgame

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Głośniki nie chodzą. Ok dam znać na nowym mieszkaniu co i jak. Ale mam nadzieje że to jest to.

9. akir

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Delikatne okrągłe ryski mogą się pojawiać od samego odkładania silniczka na tacke. Podsumowując napędy mogą pozostawiać delikatne ślady

Wczytywanie...

Poleć forum