1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 slim się wiesza.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez freshx, Sierpień 28, 2011.

1. freshx

freshx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam nie duży problem, bo od pewnego czasu jest dość ciepło u mnie w pokoju i właśnie sobie pewnego dnia włączyłem cod 4 mw potem klikam multi i jak wchodzę do gry to albo od razu się cras***e albo po pewnym czasie, jak włączyłem ponownie to czerwona dioda i miałem stan przed zawałowy, to włączyłem wiatrak i ochłodziłem te konsole potem włączyłem i działa jak na razie, co może być problemem? przegrzewanie się konsoli czy jednak coś innego?albo może to wina tego reballingu który mi zrobili? bo u mnie w pokoju naprawdę gdzieś koło 20-25 stopni choć dziś chłodniej, a zazwyczaj podczas grania mam wiatrak na 3 stopniu włączony prosto na xboxa ... z góry dzięki za pomoc. [ odesłanie do ms miga się z celem bo już wcześniej przy e80 wysłałem i dali list że próba otwarcia ... ale nadal mam gwarancje w sklepie w którym kupiłem i właśnie mi oni naprawili ten błąd e80].

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Przerobiona? I o jakim reballingu mowisz?

Sent from my LG-P920 using Tapatalk

4. freshx

freshx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nieprzerobiona, sam nie wiem jaki reballing [ czy jak się to zwie ] robili, bo na gwarancji piszę tylko reballing robili :/ a jeszcze dopiszę że to od paru dni jak cieplej się zrobiło to się dzieje.
    EDIT: to mniej więcej podobnie wygląda bo niekiedy tak się dzieje ale to rzadziej http://www.youtube.com/watch?v=pBdDVE6OrtI [to nie mój filmik ale pokazuję mniej/więcej mój problem.]

Wczytywanie...

Poleć forum