1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 SLIM słaba wydajność gier

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Drooke, Styczeń 2, 2014.

1. Drooke

Drooke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Kilka tygodni temu kupiłem na allegro używanego Xbox wersję slim. Posiadam telewizor Panasonic viera tx-p50st60e, ma on wysoką notę i jest to dobry telewizor do gier video. Pierwszą grą w jaką zacząłem grać był Far Cry 3. Wydajoność jest naprawdę straszna, a najbardziej boli niski FPS. Wujek google powiedział że wiele osób ma ten problem, a ubisoft olał sobie sprawę więc z zaciśniętym zębami i łzawiącymi oczami trzeba było się przyzwyczajać. Kilka dni temu na starym xboxie kumpla odpaliłem Far Cry, i śmigał przepięknie na tanim monitorze LED. Sporadycznie grając w lego lord of the rings równiez zauważyłem spadki FPS, i zacząłem sie zastanawiać w czym leży wina? o.-
    Czy może muszę skonfigurować coś w telewizorze, czy może to być wina konsoli. Podkreślam że konsola jest na oko w dobrym stanie, a telewizor ma ledwo pół roku. Nic sie nie zacina... tylko ta kiepska wydajność gier >.<

Proszę o pomoc lub poradę w tej sprawie!!! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. kiziurra

kiziurra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rogi
    a jakim kablem podłączyłeś euro czy hdmi , jak euro to nic dziwnego że obraz słaby ale jak hdmi to ładny obraz powinien być

4. Drooke

Drooke Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Podłączyłem HDMI. Bardziej chodzi mi o spadki FPSów w grach niż o słabą rozdzielczość czy brzydkie tekstury. Po prostu nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałem, a kilka lat temu byłem posiadaczem xboxa. Grzebałem nawet przy ustawieniach obrazu w telewizorze ale nic to nie pomagało

5. kiziurra

kiziurra Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rogi
    Niektóre gry mają spadki fps , w niektórych momentach brzydkie tekstury , może po prostu wcześniej się z tym nie spotkałeś bo wtedy grałeś w inne gry niż teraz i tamte chodziły lepiej.

6. Semimav

Semimav Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Gdzies czytalem ze tv plazmowe to nie jest dobry wybor jezeli chodzi o sprzet do grania i podobno moga sie dziac rozne dziwne rzeczy jezeli chodzi o obraz...moze te spadki fps to nie sa faktycznie spadki tylko tv nie wyrabia z odswiezaniem obrazu co w efekcie przy duzym zamieszaniu na ekranie nastepuje przymulenie obrazu...

7. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Jedyne co mozesz zrpbic to w opcjach tv wylaczyc wspomagacze. Czyli nie uzywac trybu gry i upiekszen tv. Nic wiecej zrobic nie mozesz

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

8. pocinas

pocinas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    133
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Południowo-Zachodnia Anglia
    W ustawieniach konsoli w wyświetlaniu ustaw 720p zamiast 1080p, wyłącz też Autodetekcje

9. lolekw660i

lolekw660i Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Koszalin
    Spadki też mogą mieć wpływ od dysku. Te gry w których masz spadki fpsów to znajdują sie na dysku ? Jeżeli tak to sprawdź inny dysk.

10. Krzychu1987

Krzychu1987 Banned

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Coś mi się wydaje że był już taki temat, problem stanowił TV inny model ale również plazma i nie rozwiązali problemu.
    Masz 2 możliwości, podłącz swoją konsole pod inny TV i sprawdź jak to działa i jeżeli będzie ok to mamy problem na tacy, a jeżeli nie to sprawdź dysk jak napisał kolega wyżej, omiń go instalując grę na penie.

Wczytywanie...

Poleć forum