1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim Trinity RGH Odłącza pada/y

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez damian_zet, Wrzesień 18, 2013.

1. damian_zet

damian_zet Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Posiadam konsole Xbox slim trinity, ma zrobionego RGH wszystko działa tylko odłacza mi pady po kilku minutach, nawet będąc tylko w FSD, natomiast gdy się gra w emulatorze na Xellu to wszystko jest ok, pady się nie rozłączają Proszę o pomoc ;(

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Jaki jest okres czasu do momentu odłączenia pada ? Czy testowałeś na innym padzie? Jeśli na innym jest tak samo to wina modułu RF.

4. damian_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam dwa pady bezprzewodowe i każdego odłacza po około 3 minutach ale tylko w normalnym dashu. Na xellu na emulatorze jest wszystko ok. Czyli jak pierwszego pada podłacze to go odłacza po 3 min a drugiego w takim samym czasie po podlączeniu. Pady przewodowe wogóle nie łączą sie, kółko wokół X na padzie cały czas świeci dookoła jakby się łączył a nie mógł połączyć pady przewodowe do afterglow AX.1 Jesteś pewien że to moduł RF? Zrobiłem teraz update dasha do 16537 i nadal to samo. ;/

5. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Poproś o oryginalny nand i zrób na nowo kernela, wgraj zrób test byle byś nie robi tego w Jrunner.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

6. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Za łączność z padami odpowiada moduł RF i southbridge. Jeśli w celu działają to może to wskazywać na uszkodzony SB.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

7. damian_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nie mam oryginalnego nanda. Zamówiłem działający moduł RF. Powinien jutro już być, zobaczymy czy ruszy jeśli nie to przekulkowanie SB? Czy trzeba wymienić układ na nowy?

Co do nanda. Można go jakoś zrobić z czystego? Wgrywając do niego swój CPU Key?

8. damian_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wymieniłem moduł RF ale nadal jest tak samo, tak myślę że skoro w Xellu wszystko działa to nie jest to wina również SB. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak zrobić czysty nand? Ponieważ nie posiadam oryginalnego :(

9. orso

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Obecnie z tego co masz nic nie zrobisz jedyne co możesz zgrać ten co masz i zrobić na nowo, odpal xella w przeglądarce wpisz ip konsoli kliknij rawflash odczyta tobie twój nand po czym wrzucisz go do JR lub autogg i na nowo zbuduj i wgraj poprzez xella. NIE MACHNIJ SIĘ Z JTAG bo jr jest .....

10. damian_zet

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Więc tak, jeśli podłącze Xboxa przez skrętke to pojawia się: line 502 in ../ ../drivers/lwip/core/pbuf.c

Niestety przez http nie działa zgranie nanda. Robiłem go przez Flash360 potem akutalizacja w J-Runner na wyższy dash i nadal odłącza pada. Mam zbudować nanda inaczej niż aktualizacje dasha? Zrobiłem wszystko wg tutka o akutalizacji dasha i nadal problem jest.

Wczytywanie...

Poleć forum