1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim trinity RGH przestał się włączać

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ezio211, Listopad 5, 2015.

1. Ezio211

Ezio211 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hej,

Mam taki problem. Normalnie grałem sobie, tyle, że przez przypadek nacisnąłem otwieranie DVD. Zamknąłem znowu napęd ale cały czas migała lampka jakby czytało płytę mimo, że w środku nic nie było. Pomyślałem, że się zaklinował czy coś. Wyłączyłem i włączyłem, problem zniknął.

Teraz miałem taki problem, że dopiero za drugim albo trzecim razem się włączał. Z reguły startuje od strzała, wchodził na planszę Xbox 360 i nie szedł dalej. Jeżeli uruchomił FSD to już chodził normalnie i nigdy się nie zawiesił. Niestety teraz już nawet za 20 razem nie chce się włączyć. Zatrzymuje się cały czas na Xbox 360. Czy to może mieć jakiś związek z tym, że DVD się "zaklinowało"? Bo nie mam pomysłu co to może być. Kabel jest dobry.

Xell się uruchamia od strzała za każdym razem, jeśli uda się wejść do FSD to chodzi bez zarzutu.
    Płyta Trinity
    RGH
    Data produkcji 2010

Liczę na waszą pomoc.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Ezio211

Ezio211 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Naprawione. FSD ześwirował, wywalony, wgrana aurora.

Wczytywanie...

Poleć forum