1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

XBOX 360 slim, tv i dzwiek

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stevcio, Maj 8, 2014.

1. stevcio

stevcio Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, zamowilem uzywanego xbox 360 slim. Mam do Was pytanie. Jakim sposobem podlacze obraz do tv oraz dzwiek np.sluchawki, glosniki?
    Televizor moj obsluguje HDMI ale jest ono popsute(cos obraz sie kolorowy co chwile robi) no i mam kompa z tv polaczonego poprzez kabel vga.
    Druga sprawa to dzwiek. Sluchawki mam na jacka. A glosnki na ten kabelek z zielona wtyczka. Jak mam to wszystko rozwiac?
    Fajnie by bylo jak byscie podeslali linki z odpowiednimi przelaczakami czy czyms.

Edit. mam wejscie sluchawkowe w tv ale jak podlaczam i zglasniam tv to nic nie slysze. Znaczy wejscie dziala bo jak na maxa dam to slysze tam szumy. Moze tylko z kompem nie dziala?

Mam taki tv
    http://www.skapiec.pl/site/cat/3319/comp/897455
    tylko 32 cale chyba
    moze znajdziecie jakies inne w nim wejscia czy cos.
    Prosze o pomoc.

Edit2: teraz tak patrzę to mój stary monitor ma HDMI i wejście na.Sluchawki. Oznacza to że jak go podlacze do konsoli kablem HDMI to będę mieć dźwięk i obraz?
    Monitor:
    http://ceneo.pl/1155280#tab=spec

2. Lotnik421 Xbox One

3. dragon1493

dragon1493 Banned

Polubienia:
    71
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak chcialbys kupic kabel zeby podlaczyc xbox'a do TV to polecam oryginalny kabel component Microsoftu, sam z takiego korzystam i obraz jest b.dobry. Mozna spokojnie podlaczyc dzwiek pod np. kino domowe, sa takie przejsciowki z 2x chinch (bialy i czerwony) na jacka, wszystko zalezy od tego czy masz w kinie domowym aux pod chinch czy jack.

4. maxankazuya

maxankazuya Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    95
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    mówisz kolory a możę wystarczy inny kabel hdmi!

5. stevcio

stevcio Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Kupilem kabel HDMI do xboxa(spytalem sie gostka w skelpie, ktory bedzie najlepszy) i działa super, nwm czemu ten stary mi nie działal...Moze wadaa fabryczna kabla.
    Ogolnie to juz sie uporalem z problemami.

Wczytywanie...

Poleć forum