1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim vs PS3 Slim

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez piotruczelli14, Marzec 24, 2011.

1. piotruczelli14

piotruczelli14 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nowa Jastrząbka
    Nie dawno u kolegi grałem na ps3 slimce i jest tak pad do ps3 niewygodny jest ,mały co do konsoli to grafika identyczna chodz ps3 podobano ma troche lepsza z tego co wiem i tak w porównaniu do moje xboxa slim to powiem że jeśli chodzi o tematy związane z x360 vs ps3 to moje zdanie jest takie lepiej kupić xboxa bo tańszy a daje tyle same frajdy co ps3 Polecam xboxa pozdro...................:):)

2. Lotnik421 Xbox One

3. crash5

crash5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No i super . gra gitara cieszymy się!!! :D

Wczytywanie...

Poleć forum