1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim Warto ??

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez DuReX, Październik 13, 2010.

1. DuReX

DuReX Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    San Pedro
    Witam tak jak w opisie tematu posiadałem przed dłuższy czas Xboxa 360 Premium Falcona tydzień temu sprzedałem go i mam zamiar sobie kupić najnowszą wersje Xboxa 360 250 Slim i mam pytanie do wszystkich użytkowników tego forum posiadających tą konsole oraz nie posiadających ponieważ słyszałem trochę skarg na temat tej konsoli

- Jedna osoba powiedziała mi że po kupnie Xboxa 360 Slim nie mogła czytać płyt z bardzo małymi ryskami i tutaj pytanie czy u was takie same objawy są że Xbox 360 Slim nie radzi sobie z ryskami na grach w grę wchodzą też większe rysy ponieważ starsze modele sobie bez problemu radziły
    - Oraz niedawno zauważyłem że Xbox 360 Slim ma problem tak samo jak z innymi modelami było podobny problem na podstawie RROD i mam pytanie czy ktoś też miał ten sam problem ??

Mam nadzieję że użytkownicy forum pomogą mi podjąć odpowiednią decyzje Xboxa mam zamiar kupować w EURO RTV AGD

Czekam na odpowiedź i thx z góry za nie :)

Pozdrawiam DuReX

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kuba2255PL

Kuba2255PL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Zwykłe plotki,i tyle.Zresztą masz 2 lata gwarancji,więc o co chodzi.

4. DuReX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    San Pedro
    3 lata gwarancji i możliwość przedłużenia na 5 :) no ale wole wiedzieć bo niechce mi się co chwile do ich odsyłać konsoli

5. apes1

apes1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    U mnie działa wszystko BDB.
    Raz się zwiesiła nie wiadomo dlaczego i po co ale restart i wszystko ok :)

6. paysker

paysker Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Szwecja
    zawsze moze sie trafic sztuka wadliwa

7. leksior

leksior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    hmm zrobiłem tak jak ty, też sprzedałem x360 premium falcon .
    no i kupiłem slima, a co do niego to tak
    -cichy (jak włączyłem go pierwszy raz to myślałem że wentylator nie chodzi . tak było cicho tfu nic nie było słychać ;D)
    -co do RROD to chodzi o zasilacz (wadliwe modele za mało prądu dostarczały, tak jak byś w starym wtyczki do końca nie wcisnął i miał byś RROD .)
    -na lajcie możesz go pionowo położyć
    -przemyślana konstrukcja (pobiera powietrze górą, a wypuszcza z boku, wentylator jest nad GPU wiec no more RROD :D
    -45nm
    -wygląd
    Hmm co do płyt to nie wiem, bo mam nowe tylko . Ale jest jeden mankament, a mianowicie brzęczący zasilacz (wystarczy go mocno uderzyć i już nie brzęczy ;D)
    To chyba tyle...

8. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Ja też posiadam wersje Slim i jak na razie nie miałem z nią żadnych kłopotów ( kupiłem w dzień premiery) . Mam kilka gier ktore posiadają rysy i to dosyć spore, nie ma z tym problemów gdyż gry instaluje na dysku ( z płyty też działa normalnie ) .

9. DuReX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    San Pedro
    A w tej chwili już nie ma opcji zakupić w sklepie Slima z tym zasilaczem wadliwym ??

10. Floyd

Floyd Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Żyrardów
    Sprostowanie:
    2 lata na konsole, 3 lata na rroda.

11. back4stage

back4stage Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    nowy sacz
    Ja ci powiem tak.Mam slimke pare tygodni.Z wczytywaniem plyt nie ma problemu.Jedeny problemy to czeste zwiech i glosny zasilacz buczy tak jakby.Ale naszczescie mam juz kupca wiec w najblizszym czasie pozbede sie ixa i kupuje ps3 slim ;D Powodem sprzedazy sa wlasnie te zwiechy bo boje sie ze wkoncu siadzie.

12. DuReX

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    San Pedro
    Z tego co wiem to 12 miesięcy na konsole i 3lata na RROD i E74 tak pisze na Euro RTV AGD :)

13. leksior

leksior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    patrz, kupujesz nowego xboxa, jak coś będzie Ci się działo to go oddajesz na gwarancje, zasilacz głośno chodzi ale można go ukryć pod biurkiem lub je.bnąć mu z młotka (działa .), slim jest lepszy od nowego xboxa, bo gdyby nie był lepszy to by nie zmieniali starej "udanej" konstrukcji ;D

Pomogłem ?? Kliknij dziękuje :)

14. Guccimane

Guccimane Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    warty zakupu, sam niedawno kupiłem slima 250gb i jestem zadowolony- konsoli w ogóle nie słychać tylko uważaj bo czasem się trafiają wadliwe zasilacze które głośno chodzą- mój jest ok w ogóle go nie słuchać ;)

15. Lolek17

Lolek17 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Krosno
    ja mam xboxa slim i jestem z niego zadowolony jest w miare cichszy od poprzednich wersji bardzo polecam mam ja juz okolo 3 miechy i chodzi az milo
    Bardzo polecam :)

16. qqq

qqq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polska
    Oczywiscie, że warto brać slima. Dla mnie jest lepszy od starszych wersji. Cichszy, ladniej wyglada, RROD'a praktycznie juz nie ma. Przerobka nie gra tutaj roli. SLIM RULEZZ!

17. Kruku

Kruku Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam slima i muszę powiedzieć że chłodzenie ma ********* :) żebyś nie wiem ile grał to on jest tylko trochę ciepły i nie ma mowy o przegrzaniu. Co do nie czytania zarysowanych płyt... to jakiś mit :D Jest cichy (ja zasilacza jeszcze nie usłyszałem), ale strasznie się rysuje :/, i to jest wada 250'tki. Co do zawiech to zaliczyłem tylko ze 2 jak grałem i mi neta odłączyło. poza tym to konsolka jest spoko i naprawdę polecam !

18. mucioo

mucioo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Jeżeli chcesz grać bez wkładania płyt, online bez oryginałów, odpalać emulatory i inne homebrew, to najlepiej się opłaca Jasper z softem <8955 :)

19. GordonF

GordonF Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jest złota zasada. Im nowsze, tym lepsze. Chociaż ja bym poczekał na tego polskiego xbox live i wtedy kupił.

20. mataman

mataman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa

Szczególnie online, ehhhhhhhh

21. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    12 miesięcy gwarancji jest na akcesoria, 24 miesięcy na konsolę a 36 miesięcy na RROD i błąd E74 :)
    Co do tematu bierz SLIMA :)

Wczytywanie...

Poleć forum