Xbox 360 slim Wi-FI

boskizigolo

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam problem mianowicie od kąt (odkąd) rozebrałem swojego slima i wyciągnąłem WI FI dla bezpieczeństwa żeby nic się nie stało z nim, po poskładaniu zaczęły się problemy rozłącza mi neta potem nie da się połączyć potem znowu się da i tak w kółko... Nie wiem myślałem że to kwestia tego że za mocno albo za lekko przykręciłem śrubkę mocującą wi fi do portu USB ale nic nie pomaga... W końcu jak się nie dało połączyć z siecią to wyskoczył komunikat że trzeba ustawić coś (tylko właśnie nie pamiętam co w ustawieniach routera) ale nie pamiętam co trzeba było ustawić coś co wymaga wifi od xboxa a może jak wyciągnąłem wtedy to się zresetował nie wiem. . . Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.
 

raftik

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Napisz dokładniej, czego wymaga XboX od Routera bo właśnie to jest istotne. Domyślam się, że ten komunikat wyświetlił się raz i więcej go nie zobaczyłeś ? Ja na twoim miejscu jednak bym rozkręcił ponownie konsole i jednak próbował ponownie dobrze zainstalować moduł WiFi. Spytam tylko WiFi wyjąłeś żeby nie zbanowali ci konsoli czy w jakim celu ?
 

kejsii

Świeżak
Świeżak
sprawdz tez czy w rooterze nie masz hasla na dostep wi-fi
 

Do góry Bottom