1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim Wiatrak czy napęd ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szymon.k, Grudzień 26, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Szymon.k

Szymon.k Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam wszystkich użytkowników. Mam bardzo no dziwny problem :D Otóż to że na święta dostałem xbox'a 360 slim. Xbox był prawie nowy, znaczy można powiedzieć że nowy, bo był używany prawdo podobnie tylko 1 raz do sprawdzenia ( Konsola nie miała żadnych rysek -stan indealny). Szczerze nic nie znam się tych konsolach więc stąd ten problem. Dobra do rzeczy- Konsola w menu pracuje no na prawdę cicho ale gdy włączę grę to od razu słychać konsole. Nie wiem czy to jest sprawka tego że gra nie jest zainstalowana i robi to napęd czy też wiatrak. Jeśli chodzi o grę to Kinect sports sezon 2 i kinect adventurest które nie są zainstalowane ponieważ wyskakuje błąd że jest za mało miejsca na dysku i coś tam dalej dalej. Xbox ma dysk 4 gb czyli wolne jest 2.8.
    I teraz to pytanie czy to normalne że xbox tak pracuje gdy ma płyte w napędzie nie zainstalowaną czy po prostu zepsuty xbox ? Czy jeżeli wezmę pendriva 8gb to mi się zainstaluje np. kinect sports? Ile on potrzebuje miejsca na dysku? Dla samej próby wziął bym ten pendrive lecz jest on siostry i nie wiem czy jeżeli go skonfigoruje pod konsole to PC będzie go dalej odczytywać ?
    Wiem że tematy się pewnie pojawiły ale miałem dodatkowe pytania :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    na wszystkie pytania sa odpowiedzi na forum, tak pracuje naped, kazdy naped pracuje glosno, ten w xboxie rowniez, rozwiazaniem jest instalacja gier na dysk, nie wiem ile kinect sports potrzebuje miejsca ale jezeli skonfigurujesz pendrive pod xboxem to tyle miejsca ile zabierze xbox bedzie niedostepne pod pc

4. Szymon.k

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    No ale powiedzmy że zainstaluje na tym pendrive ten kinect sports- Gdy xbox będzie chodził cicho to wtedy będzie ok. Wezmę znów pendriva i sformatuje go na pc, pendrive będzie normalnie chodził na pc czy będzie miał mniej miejsca na pc?

5. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    473
    Punkty za osiągnięcia:
    83

U mnie jest tak , posaidam konsolę slimke jak włożę grę nowość to napęd śmiga cicho , jak włożyłem NFS Most wanted tego pierwszego, napęd działał jak odkurzacz :( i chyba top już taki urok tych napędów.

6. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    jak go sformatujesz pod pc to skasujesz dane z xboxa, logiczne przeciez, tak samo jak konfigurujesz pod xboxem to kasujesz dane z pendrive, tylko ze skoro pendrive ma 8gb to pod xboxem mozesz skonfigurowac 4gb i 4gb sie zostaja do normalnego uzytkowania

7. Szymon.k

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobrze :D uspokoiliście mnie :D Myślałem że to xbox. Może wezmę tego pena i spróbuje ale się boje że pc nie będzie go później odczytywać..

EDIT
    Rozumiem, tylko pisałem że chce dla samej próby spróbować jak się zachowa napęd [​IMG]
    Czyli jeżel ustawie go pod xboxa to ile xbox będzie odczytywać wolnej pamięci?

Chce sobie kupić gta v i pena 16 gb, starczy ?

Info orso6// Nie pisz posta pod postem używaj opcji edytuj.

8. grochu41

grochu41 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Czerwona Woda
    16 GB wystarczy, ale lepiej dołożyć i kupić dysk 60GB.

9. Szymon.k

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Dobra problem rozwiązany :D Zainstalowałem kinect sports na pendrivie :D Xbox podczas gry pracował niemal nie zauważalnie :D
    Do zamknięcia proszę:D

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum