1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 slim wymiana dysku z 128 na 256gb - a co z grami ?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ymmi21, Maj 27, 2014.

1. Ymmi21

Ymmi21 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Rawicz
    Witam
    Kupiłem nowy dysk do konsoli bo na starym nie starcza mi miejsca już na gry w wersji digital. Część gier jest z mojego konta a część od znajomego.
    Czy można w jakiś łatwy sposób przenieść te gry, które są na starym dysku na nowy bez utraty ich działania ? Czy nie ma opcji aby te gry działały na nowym dysku ?
    Dysk już mam nowy sformatowany i przygotowany do konsoli. Teraz potrzebuje przenieść zawartość moich gier, które mam na dysku starym.
    Proszę o info jak ktoś wie jak to zrobić.

Zapomniałem dodać konsola nie jest przerobiona :) czysta !!!

Z góry dzięki za info.

Pozdrawiam
    Bartek

Wczytywanie...

Poleć forum