1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim z RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Djok, Marzec 20, 2014.

1. Djok

Djok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam, mam na sprzedaż Xboxa 360 w wersji Slim z czipem COOLRUNNER rev. C. W konsoli brak napędu, co nie jest potrzebne przy RGH, bez problemu czyta pendrive'y oraz dyski zewnętrzne do 2TB. Jedynym mankamentem konsoli jest to, że nie działa dotykowy włącznik, w ogóle nie wpływa to jednak na korzystanie z konsoli, ponieważ włącza się ją przy użyciu pada. Konsola nigdy mi się nie wyłączyła ani nie było z nią żadnych problemów. Sprzęt w dobrym stanie wizualnym, dobrze prezentuje się przed telewizorem. Posiada drobne ryski co jest normalne w tej wersji i nie da się tego uniknąć. Konsola bootuje bardzo szybko, jest stabilna, działa niesamowicie cicho i w ogóle się nie grzeje. Po zakupie wysyłam całe potrzebne przy RGH oprogramowanie.

W zestawie:

-Xbox 360 Slim z RGH
    -Pad bezprzewodowy, czarny
    -Headset
    -Kabel AV + przejściówka na scart
    -Zasilacz + kabel zasilający
    -Opakowanie z papierami

Cena: 490 zł

Dla zainteresowanych wrzucę zdjęcia. Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Djok

Djok Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cena oczywiście do negocjacji. Proszę dawać propozycje.

Wczytywanie...

Poleć forum