1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Xbox 360 Slim - zabezpieczenie dysku, bardzo wysokie temperatury.

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Aldric666, Kwiecień 14, 2015.

1. Aldric666

Aldric666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kraków
    Hej.

Mam Xbox 360 Slim, wersja z 2012 roku (zasilacz 120W). Niestety podczas paru godzinnej gry (Fifa, GoW) konsola troszkę się nagrzewa wewnątrz, ciepłe powietrze nie najlepiej jest odprowadzane i wędruje w okolice dysku twardego. Po wyłączeniu konsoli i wyciągnięciu go = tost w ręku. Z tego co wiem dyski twarde bardzo nie lubią wysokich temperatur, a zwłaszcza te, które są dedykowane pod X360. Przy takich warunkach pracy szybko łapią BAD SEKTORY. Chciałbym tego uniknąć (HDD 500GB, trochę wydałem), mam wiele gier pobranych ze sklepu, czesto w nie gram, więc dysk pracuje na okrągło.

Moje pytanie jest następujące:

Czy mogę nabyć gdzieś przedłużkę i zamontować dysk w osobnej zabudowie (np. aluminiowej - będzie dobrze odprowadzać ciepło) i podłączyć za pomocą kabelka do konsoli? Dysk znajdowałby się po prostu poza obudową konsoli. Xbox będzie dostrzegał cały dysk, tj. ~500GB, czy tylko częśc 32GB jak to ma miejsce w przypadku podłączenia dysków zewnetrznych do USB?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1106
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Tylko 32 gb podłączając pod usb. Całą pojemność dysku USB uzyskasz przerabiając konsolę (RGH)
    Gier jak coś to nie stracisz, są one przypisane do konta, i po ewentualnej wymianie dysku pobierzesz je ponownie ;)

Wczytywanie...

Poleć forum